Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Sportswear Sport Essentials+
NIKE Sportswear Sport Essentials+
NIKE Sportswear Sport Essentials+
NIKE Sportswear Sport Essentials+
NIKE Sportswear Sport Essentials+
NIKE Sportswear Sport Essentials+
NIKE Sportswear Sport Essentials+
NIKE Sportswear Sport Essentials+
NIKE Sportswear Sport Essentials+
NIKE Sportswear Sport Essentials+
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(DH1036-010)
NIKE

NIKE Sportswear Sport Essentials+

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Цена со попуст
3.032 ДЕН
Заштеда: 758 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Sport Essentials + машките долен дел тренерки се едно од основните парчиња облека, направени од мешавина на органски и рециклирани влакна. Поширокиот крој во пределот на бутовите и колковите и заострените ногавици во долниот дел обезбедуваат удобност и чист изглед, што овозможува вашите патики да се истакнат. Двојните шевови обезбедуваат долготрајност и издржливост. Џебовите ви овозможуваат безбедно да ги складирате вашите мали предмети, како што се клучевите, паричникот или телефонот. Еластичниот прилагодлив појас на еластичните делови на ногавиците овозможуваат идеално вклопување. Спецификација: Еластичен прилагодлив појас Еластични делови на ногавиците Странични џебови Боја: Црна.
Подетално

Nike Sportswear Sport Essentials + машките долен дел тренерки се едно од основните парчиња облека, направени од мешавина на органски и рециклирани влакна. Поширокиот крој во пределот на бутовите и колковите и заострените ногавици во долниот дел обезбедуваат удобност и чист изглед, што овозможува вашите патики да се истакнат. Двојните шевови обезбедуваат долготрајност и издржливост. Џебовите ви овозможуваат безбедно да ги складирате вашите мали предмети, како што се клучевите, паричникот или телефонот. Еластичниот прилагодлив појас на еластичните делови на ногавиците овозможуваат идеално вклопување.
Спецификација:

 • Еластичен прилагодлив појас
 • Еластични делови на ногавиците
 • Странични џебови
 • Боја: Црна

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основна поделба Текстил
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Nike Sportswear Sport Essentials + машките долен дел тренерки се едно од основните парчиња облека, направени од мешавина на органски и рециклирани влакна. Поширокиот крој во пределот на бутовите и колковите и заострените ногавици во долниот дел обезбедуваат удобност и чист изглед, што овозможува вашите патики да се истакнат. Двојните шевови обезбедуваат долготрајност и издржливост. Џебовите ви овозможуваат безбедно да ги складирате вашите мали предмети, како што се клучевите, паричникот или телефонот. Еластичниот прилагодлив појас на еластичните делови на ногавиците овозможуваат идеално вклопување.
  Спецификација:

 • Еластичен прилагодлив појас
 • Еластични делови на ногавиците
 • Странични џебови
 • Боја: Црна

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основна поделба Текстил
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош