Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Sportswear Oversized Fit Dance
NIKE Sportswear Oversized Fit Dance
NIKE Sportswear Oversized Fit Dance
NIKE Sportswear Oversized Fit Dance
NIKE Sportswear Oversized Fit Dance
NIKE Sportswear Oversized Fit Dance
NIKE Sportswear Oversized Fit Dance
NIKE Sportswear Oversized Fit Dance
NIKE Sportswear Oversized Fit Dance
NIKE Sportswear Oversized Fit Dance
Женски дуксер
Код на производ:
(DO2566-643)
NIKE

NIKE Sportswear Oversized Fit Dance

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
4.690 ДЕН
Моментална цена
4.690 ДЕН
Цена со попуст
3.752 ДЕН
Заштеда: 938 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Овој широк, простран дуксер има џеб со патент за да ги обезбеди вашите најважни работи. Идеален е за загревање во текот на постудените, зимски денови. Мазен однадвор и пријатен одвнатре, ќе ви пружи удобност и комфор. Ребрестите делови на ракавите и половината овозможуваат дуксерот да се задржи на своето место додека се движите. Спецификации: Прилагодлива капуљача Преден џеб 80% памук/20% полиестер Машинско перење .
Подетално

Овој широк, простран дуксер има џеб со патент за да ги обезбеди вашите најважни работи. Идеален е за загревање во текот на постудените, зимски денови. Мазен однадвор и пријатен одвнатре, ќе ви пружи удобност и комфор. Ребрестите делови на ракавите и половината овозможуваат дуксерот да се задржи на своето место додека се движите.

Спецификации:

 • Прилагодлива капуљача
 • Преден џеб
 • 80% памук/20% полиестер
 • Машинско перење
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Овој широк, простран дуксер има џеб со патент за да ги обезбеди вашите најважни работи. Идеален е за загревање во текот на постудените, зимски денови. Мазен однадвор и пријатен одвнатре, ќе ви пружи удобност и комфор. Ребрестите делови на ракавите и половината овозможуваат дуксерот да се задржи на своето место додека се движите.

Спецификации:

 • Прилагодлива капуљача
 • Преден џеб
 • 80% памук/20% полиестер
 • Машинско перење
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер DD5447-601
3.832 ДЕН
Заштеда 20%
4.790 ДЕН
Помош