Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Dri-FIT Swoosh Run
NIKE Dri-FIT Swoosh Run
NIKE Dri-FIT Swoosh Run
NIKE Dri-FIT Swoosh Run
NIKE Dri-FIT Swoosh Run
NIKE Dri-FIT Swoosh Run
NIKE Dri-FIT Swoosh Run
NIKE Dri-FIT Swoosh Run
Женски маици со долги ракави
Код на производ:
(DD6841-010)
NIKE

NIKE Dri-FIT Swoosh Run

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Цена со попуст
2.152 ДЕН
Заштеда: 538 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Поставете нова цел со Nike Dri-FIT Swoosh Run женскиот дуксер за трчање. Изработен е од лесна ткаенина со испреплетена графика, к која е тука ви обезбеди удобност и модерен, спортски стил. ½ патентите и отворите за палците ви овозможуваат да го контролирате протокот на воздух и покриеноста, во зависност од временските услови. Технологијата Dri-FIT обезбедува удобност и го регулира потењето, што ќе ви помогне да се фокусирате на вашата активност без прекин. Моќната графика и двете Swoosh логоа кои имаат сјајна контура и метална завршнница, го комплетираат спортскиот изглед на овој дуксер и го истакнуваат богатото наследство на Nike. Облечете го Nike Dri-FIT Swoosh Run женскиот дуксер за трчање и придружете се на тимот на Nike. Спецификација: Женски дуксер - трчање Стандарден крој Флуоресцентни детали Dri-FIT технологија Испреплетени 2 Swoosh логоа Машинско перење Состав: 100% полиестер Боја: црна .
Подетално

Поставете нова цел со Nike Dri-FIT Swoosh Run женскиот дуксер за трчање. Изработен е од лесна ткаенина со испреплетена графика, к која е тука ви обезбеди удобност и модерен, спортски стил. ½ патентите и отворите за палците ви овозможуваат да го контролирате протокот на воздух и покриеноста, во зависност од временските услови. Технологијата Dri-FIT обезбедува удобност и го регулира потењето, што ќе ви помогне да се фокусирате на вашата активност без прекин. Моќната графика и двете Swoosh логоа кои имаат сјајна контура и метална завршнница, го комплетираат спортскиот изглед на овој дуксер и го истакнуваат богатото наследство на Nike. Облечете го Nike Dri-FIT Swoosh Run женскиот дуксер за трчање и придружете се на тимот на Nike.

Спецификација:

 • Женски дуксер - трчање
 • Стандарден крој
 • Флуоресцентни детали
 • Dri-FIT технологија
 • Испреплетени 2 Swoosh логоа
 • Машинско перење
 • Состав: 100% полиестер
 • Боја: црна
Карактеристика Вредност
Категорија Маица со долги ракави
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Поставете нова цел со Nike Dri-FIT Swoosh Run женскиот дуксер за трчање. Изработен е од лесна ткаенина со испреплетена графика, к која е тука ви обезбеди удобност и модерен, спортски стил. ½ патентите и отворите за палците ви овозможуваат да го контролирате протокот на воздух и покриеноста, во зависност од временските услови. Технологијата Dri-FIT обезбедува удобност и го регулира потењето, што ќе ви помогне да се фокусирате на вашата активност без прекин. Моќната графика и двете Swoosh логоа кои имаат сјајна контура и метална завршнница, го комплетираат спортскиот изглед на овој дуксер и го истакнуваат богатото наследство на Nike. Облечете го Nike Dri-FIT Swoosh Run женскиот дуксер за трчање и придружете се на тимот на Nike.

Спецификација:

 • Женски дуксер - трчање
 • Стандарден крој
 • Флуоресцентни детали
 • Dri-FIT технологија
 • Испреплетени 2 Swoosh логоа
 • Машинско перење
 • Состав: 100% полиестер
 • Боја: црна
Карактеристика Вредност
Категорија Маица со долги ракави
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош