Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
adidas Sportswear Future Icons
adidas Sportswear Future Icons
adidas Sportswear Future Icons
adidas Sportswear Future Icons
adidas Sportswear Future Icons
adidas Sportswear Future Icons
adidas Sportswear Future Icons
adidas Sportswear Future Icons
adidas Sportswear Future Icons
adidas Sportswear Future Icons
adidas Sportswear Future Icons
adidas Sportswear Future Icons
Женски дуксер
Код на производ:
(H59282)
adidas

adidas Sportswear Future Icons

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
3.688 ДЕН
Моментална цена
3.688 ДЕН
Цена со попуст
2.950 ДЕН
Заштеда: 738 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Вложувате време. Вложувате труд. И кога ќе го облечете овој adidas дуксер после тренингот, ја чувствувате наградата. Мекиот памучен материјал го обвива телото со опуштен крој, така што практично потонувате во удобност. Ребрести делови на ракавите и половината внесуваат дополнително ниво на пријатност. СПЕЦИФИКАЦИИ: • Опуштен крој • Прилагодлива капуљача • 63% памук, 22% рециклиран полиестер, 15% рециклиран памук - француски фротир • Капуљача: 65% рециклиран полиестер, 35% памук • Ребрести делови на ракавите и половината • Француски фротир • Primegreen; Иницијатива за подобар памук • Боја на производот: Портокалова • Код на производ: H59282 .
Подетално

Вложувате време. Вложувате труд. И кога ќе го облечете овој adidas дуксер после тренингот, ја чувствувате наградата. Мекиот памучен материјал го обвива телото со опуштен крој, така што практично потонувате во удобност. Ребрести делови на ракавите и половината внесуваат дополнително ниво на пријатност.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Опуштен крој

• Прилагодлива капуљача

• 63% памук, 22% рециклиран полиестер, 15% рециклиран памук - француски фротир

• Капуљача: 65% рециклиран полиестер, 35% памук

• Ребрести делови на ракавите и половината

• Француски фротир

• Primegreen; Иницијатива за подобар памук

• Боја на производот: Портокалова

• Код на производ: H59282

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Вложувате време. Вложувате труд. И кога ќе го облечете овој adidas дуксер после тренингот, ја чувствувате наградата. Мекиот памучен материјал го обвива телото со опуштен крој, така што практично потонувате во удобност. Ребрести делови на ракавите и половината внесуваат дополнително ниво на пријатност.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Опуштен крој

• Прилагодлива капуљача

• 63% памук, 22% рециклиран полиестер, 15% рециклиран памук - француски фротир

• Капуљача: 65% рециклиран полиестер, 35% памук

• Ребрести делови на ракавите и половината

• Француски фротир

• Primegreen; Иницијатива за подобар памук

• Боја на производот: Портокалова

• Код на производ: H59282

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер H34467
4.950 ДЕН
Заштеда 20%
6.188 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Помош