Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE SPORTSWEAR FEMME
NIKE SPORTSWEAR FEMME
NIKE SPORTSWEAR FEMME
NIKE SPORTSWEAR FEMME
NIKE SPORTSWEAR FEMME
NIKE SPORTSWEAR FEMME
NIKE SPORTSWEAR FEMME
NIKE SPORTSWEAR FEMME
Женска јакна
Код на производ:
(CZ9290-004)
NIKE

NIKE SPORTSWEAR FEMME

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
6.790 ДЕН
Моментална цена
6.790 ДЕН
Цена со попуст
5.432 ДЕН
Заштеда: 1.358 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Изработена од лесна ткаена Ripstop ткаенина, Nike Sportswear Femme јакната ви ја претставува омилената силуета со целосен принт и преголема форма идеална за стилизирање во текот на студеното време. Овој производ е направен од 100% рециклирани полиестерски влакна.Мека и мазна, оваа издржлива ткаенина се одликува со целосен принт инспириран од ноќниот живот од 70-тите. Еластичните делови на ракавите даваат стил без напор и удобно чувство. Сошиената Nike графика го додава вистинскиот сјај. Drawcord капуљачата ви овозможува да го прилагодите вклопувањето и покривањето. Спецификација: Широк крој, просторно чувство 100% полиестер Машинско перење Прикажана боја: multicolor Код на производот: CZ9290-004 .
Подетално

Изработена од лесна ткаена Ripstop ткаенина, Nike Sportswear Femme јакната ви ја претставува омилената силуета со целосен принт и преголема форма идеална за стилизирање во текот на студеното време. Овој производ е направен од 100% рециклирани полиестерски влакна.Мека и мазна, оваа издржлива ткаенина се одликува со целосен принт инспириран од ноќниот живот од 70-тите. Еластичните делови на ракавите даваат стил без напор и удобно чувство. Сошиената Nike графика го додава вистинскиот сјај. Drawcord капуљачата ви овозможува да го прилагодите вклопувањето и покривањето.

Спецификација:

 • Широк крој, просторно чувство
 • 100% полиестер
 • Машинско перење
 • Прикажана боја: multicolor
 • Код на производот: CZ9290-004
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Изработена од лесна ткаена Ripstop ткаенина, Nike Sportswear Femme јакната ви ја претставува омилената силуета со целосен принт и преголема форма идеална за стилизирање во текот на студеното време. Овој производ е направен од 100% рециклирани полиестерски влакна.Мека и мазна, оваа издржлива ткаенина се одликува со целосен принт инспириран од ноќниот живот од 70-тите. Еластичните делови на ракавите даваат стил без напор и удобно чувство. Сошиената Nike графика го додава вистинскиот сјај. Drawcord капуљачата ви овозможува да го прилагодите вклопувањето и покривањето.

Спецификација:

 • Широк крој, просторно чувство
 • 100% полиестер
 • Машинско перење
 • Прикажана боја: multicolor
 • Код на производот: CZ9290-004
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош