Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Therma-FIT
NIKE Therma-FIT
NIKE Therma-FIT
NIKE Therma-FIT
NIKE Therma-FIT
NIKE Therma-FIT
NIKE Therma-FIT
NIKE Therma-FIT
Женски дуксер
Код на производ:
(DD6464-010)
NIKE

NIKE Therma-FIT

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
 • NS *
Зачувајте во листата на желби
Nike Therma-FIT е женски дуксер за тренинг кој ќе ви овозможи да се чувствувате топло и удобно за време и после активностите. Технологијата Nike Therma-Fit се прилагодува на температурата на вашето тело и ви овозможува слободно да се движите. Овој женски спортски дуксер е изработен од меки, еластични материјали кои се исклучително удобни, а неговиот опуштен крој ќе ви остави простор за слободно движење. Облечете го Nike Therma-FIT женскиот дуксер и тргнете во акција. Спецификација: Женски дуксер- тренинг Опуштен крој Прилагодлива капуљача Преден џеб Технологија Therma-Fit Nike графика Состав: 91% полиестер, 9% спандекс.
Подетално

Nike Therma-FIT е женски дуксер за тренинг кој ќе ви овозможи да се чувствувате топло и удобно за време и после активностите. Технологијата Nike Therma-Fit се прилагодува на температурата на вашето тело и ви овозможува слободно да се движите. Овој женски спортски дуксер е изработен од меки, еластични материјали кои се исклучително удобни, а неговиот опуштен крој ќе ви остави простор за слободно движење. Облечете го Nike Therma-FIT женскиот дуксер и тргнете во акција.
Спецификација:

 • Женски дуксер- тренинг
 • Опуштен крој
 • Прилагодлива капуљача
 • Преден џеб
 • Технологија Therma-Fit
 • Nike графика
 • Состав: 91% полиестер, 9% спандекс

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Основна поделба Текстил
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Nike Therma-FIT е женски дуксер за тренинг кој ќе ви овозможи да се чувствувате топло и удобно за време и после активностите. Технологијата Nike Therma-Fit се прилагодува на температурата на вашето тело и ви овозможува слободно да се движите. Овој женски спортски дуксер е изработен од меки, еластични материјали кои се исклучително удобни, а неговиот опуштен крој ќе ви остави простор за слободно движење. Облечете го Nike Therma-FIT женскиот дуксер и тргнете во акција.
  Спецификација:

 • Женски дуксер- тренинг
 • Опуштен крој
 • Прилагодлива капуљача
 • Преден џеб
 • Технологија Therma-Fit
 • Nike графика
 • Состав: 91% полиестер, 9% спандекс

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Основна поделба Текстил
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер CU5506-615
  Nike W NK DRY GET FIT CREW SWSH е дуксер со долги ракави кој ви овозможува топлина и уд...
  2.712 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DA0447-531
  Nike Women's Cropped Fleece Training Crew  е женски дуксер кој ќе ви овозможи ...
  4.072 ДЕН
  Заштеда 20%
  5.090 ДЕН
  Помош