Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Paris Saint-Germain Full-Zip Soccer
NIKE Paris Saint-Germain Full-Zip Soccer
NIKE Paris Saint-Germain Full-Zip Soccer
NIKE Paris Saint-Germain Full-Zip Soccer
NIKE Paris Saint-Germain Full-Zip Soccer
NIKE Paris Saint-Germain Full-Zip Soccer
NIKE Paris Saint-Germain Full-Zip Soccer
NIKE Paris Saint-Germain Full-Zip Soccer
Машки дуксер
Код на производ:
(DB7893-014)
NIKE

NIKE Paris Saint-Germain Full-Zip Soccer

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
4.690 ДЕН
Моментална цена
4.690 ДЕН
Цена со попуст
3.752 ДЕН
Заштеда: 938 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Paris Saint-Germain Full-Zip Soccer е машки дуксер со капуљача дизајниран за фудбал. Овој модел ве покрива со топол и удобен слој, без разлика дали сте на трибините или шетате низ градот. Дуксерот е изработен од материјал кој дава чувство на мекост и удобност при носење. Удобно поставената капуљача и страничните џебови ви даваат добра покриеност и заштита од студено време. Карактеристиките на Paris Saint-Germain дополнително ја нагласуваат вашата спортска посветеност. Спецификација: Машки дуксер - фудбал, lifestyle Стандарден крој со вградена капуљача Странични џебови Патент низ целата должина Дозволено е перење во машина Состав : 80% памук, 20% полиестер.
Подетално

Nike Paris Saint-Germain Full-Zip Soccer е машки дуксер со капуљача дизајниран за фудбал. Овој модел ве покрива со топол и удобен слој, без разлика дали сте на трибините или шетате низ градот. Дуксерот е изработен од материјал кој дава чувство на мекост и удобност при носење. Удобно поставената капуљача и страничните џебови ви даваат добра покриеност и заштита од студено време. Карактеристиките на Paris Saint-Germain дополнително ја нагласуваат вашата спортска посветеност.
Спецификација:

 • Машки дуксер - фудбал, lifestyle
 • Стандарден крој со вградена капуљача
 • Странични џебови
 • Патент низ целата должина
 • Дозволено е перење во машина
 • Состав : 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Основна поделба Текстил
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Nike Paris Saint-Germain Full-Zip Soccer е машки дуксер со капуљача дизајниран за фудбал. Овој модел ве покрива со топол и удобен слој, без разлика дали сте на трибините или шетате низ градот. Дуксерот е изработен од материјал кој дава чувство на мекост и удобност при носење. Удобно поставената капуљача и страничните џебови ви даваат добра покриеност и заштита од студено време. Карактеристиките на Paris Saint-Germain дополнително ја нагласуваат вашата спортска посветеност.
  Спецификација:

 • Машки дуксер - фудбал, lifestyle
 • Стандарден крој со вградена капуљача
 • Странични џебови
 • Патент низ целата должина
 • Дозволено е перење во машина
 • Состав : 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Основна поделба Текстил
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер CW0713-010
  3.114 ДЕН
  Заштеда 35%
  4.790 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DD2102-084
  4.072 ДЕН
  Заштеда 20%
  5.090 ДЕН
  Помош