Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
adidas Z.N.E
adidas Z.N.E
adidas Z.N.E
adidas Z.N.E
adidas Z.N.E
adidas Z.N.E
adidas Z.N.E
adidas Z.N.E
adidas Z.N.E
adidas Z.N.E
adidas Z.N.E
adidas Z.N.E
Женски дуксер
Код на производ:
(H34467)
adidas

adidas Z.N.E

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
6.188 ДЕН
Моментална цена
6.188 ДЕН
Цена со попуст
4.950 ДЕН
Заштеда: 1.238 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Z.N.E. дуксерот ви помага да се фокусирате на вашите амбиции давајќи ви оптимална удобност и неверојатен комфор во текот на целиот ден. Растегливиот материјал е идеален за загревање пред тренинг, трчање или за релаксација. Се одликува со патент низ цела должина, прилагодлива капуљача и предни џебови со патент во кои безбедно можете да ги чувате вашите ситници, или да ги стоплите рацете во текот на студените, зимски денови. СПЕЦИФИКАЦИИ: • Slim fit • Патен низ целата должина / прилагодлива капуљача • 56% памук, 40% рециклиран полиестер, 4% двојно плетен еластин • Предни џебови со патент • Двојно плетење • Primegreen, Better Cotton Initiative • Боја на производот: Портокалова • Код на производ: H34467 .
Подетално

adidas Z.N.E. дуксерот ви помага да се фокусирате на вашите амбиции давајќи ви оптимална удобност и неверојатен комфор во текот на целиот ден. Растегливиот материјал е идеален за загревање пред тренинг, трчање или за релаксација. Се одликува со патент низ цела должина, прилагодлива капуљача и предни џебови со патент во кои безбедно можете да ги чувате вашите ситници, или да ги стоплите рацете во текот на студените, зимски денови.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Slim fit

• Патен низ целата должина / прилагодлива капуљача

• 56% памук, 40% рециклиран полиестер, 4% двојно плетен еластин

• Предни џебови со патент

• Двојно плетење

• Primegreen, Better Cotton Initiative

• Боја на производот: Портокалова

• Код на производ: H34467

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas Z.N.E. дуксерот ви помага да се фокусирате на вашите амбиции давајќи ви оптимална удобност и неверојатен комфор во текот на целиот ден. Растегливиот материјал е идеален за загревање пред тренинг, трчање или за релаксација. Се одликува со патент низ цела должина, прилагодлива капуљача и предни џебови со патент во кои безбедно можете да ги чувате вашите ситници, или да ги стоплите рацете во текот на студените, зимски денови.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Slim fit

• Патен низ целата должина / прилагодлива капуљача

• 56% памук, 40% рециклиран полиестер, 4% двојно плетен еластин

• Предни џебови со патент

• Двојно плетење

• Primegreen, Better Cotton Initiative

• Боја на производот: Портокалова

• Код на производ: H34467

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Помош