Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Sportswear Sport Essentials+ Pullover
NIKE Sportswear Sport Essentials+ Pullover
NIKE Sportswear Sport Essentials+ Pullover
NIKE Sportswear Sport Essentials+ Pullover
NIKE Sportswear Sport Essentials+ Pullover
NIKE Sportswear Sport Essentials+ Pullover
NIKE Sportswear Sport Essentials+ Pullover
NIKE Sportswear Sport Essentials+ Pullover
Машки дуксер
Код на производ:
(DD5126-224)
NIKE

NIKE Sportswear Sport Essentials+ Pullover

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Цена со попуст
3.272 ДЕН
Заштеда: 818 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Класика подготвена за секојдневно носење доаѓа во Nike Sportswear Club унисекс дуксер со капуљача. Овој модел комбинира класичен стил со мека ткаенина богата со памук, која ќе ви даде максимална удобност и топлина. Swoosh логото низ цела должина, во комбинација со камуфлажната графика, дава свеж изглед подготвен за урбаните улици на светските метрополи. Прилагодливата капуљача и кенгур џебовите го даваат последниот печат и го нагласуваат богатото спортско наследство на Nike Sportswear Club унисекс дуксер. Спецификација: Унисекс дуксер – lifestyle Опуштен крој Прилагодлива капуљача Кенгур џебови Еластични делови на ракавите и околу половината Камуфлажна графика Swoosh лого Машинско перење Состав: 80 / памук, 20% полиестер.
Подетално

Класика подготвена за секојдневно носење доаѓа во Nike Sportswear Club унисекс дуксер со капуљача. Овој модел комбинира класичен стил со мека ткаенина богата со памук, која ќе ви даде максимална удобност и топлина. Swoosh логото низ цела должина, во комбинација со камуфлажната графика, дава свеж изглед подготвен за урбаните улици на светските метрополи. Прилагодливата капуљача и кенгур џебовите го даваат последниот печат и го нагласуваат богатото спортско наследство на Nike Sportswear Club унисекс дуксер.
Спецификација:

 • Унисекс дуксер – lifestyle
 • Опуштен крој
 • Прилагодлива капуљача
 • Кенгур џебови
 • Еластични делови на ракавите и околу половината
 • Камуфлажна графика
 • Swoosh лого
 • Машинско перење
 • Состав: 80 / памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Основна поделба Текстил
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Класика подготвена за секојдневно носење доаѓа во Nike Sportswear Club унисекс дуксер со капуљача. Овој модел комбинира класичен стил со мека ткаенина богата со памук, која ќе ви даде максимална удобност и топлина. Swoosh логото низ цела должина, во комбинација со камуфлажната графика, дава свеж изглед подготвен за урбаните улици на светските метрополи. Прилагодливата капуљача и кенгур џебовите го даваат последниот печат и го нагласуваат богатото спортско наследство на Nike Sportswear Club унисекс дуксер.
  Спецификација:

 • Унисекс дуксер – lifestyle
 • Опуштен крој
 • Прилагодлива капуљача
 • Кенгур џебови
 • Еластични делови на ракавите и околу половината
 • Камуфлажна графика
 • Swoosh лого
 • Машинско перење
 • Состав: 80 / памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Основна поделба Текстил
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Дуксер BV2973-657
  3.032 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.790 ДЕН
  Помош