Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Jordan Jumpman
NIKE Jordan Jumpman
NIKE Jordan Jumpman
NIKE Jordan Jumpman
NIKE Jordan Jumpman
NIKE Jordan Jumpman
NIKE Jordan Jumpman
NIKE Jordan Jumpman
Машка маица
Код на производ:
(DM3219-687)
NIKE

NIKE Jordan Jumpman

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Jordan Jumpman е машка маица со кратки ракави. Вратете се на едноставните, добри работи во оваа машка маица. На предната страна има изразен „Jumpman“ натпис, а изработена е од мек памук кој е пријатен за носење секој ден и ви дава нежно чувство и леснотија. Опуштениот крој го олеснува носењето и комбинирањето. Спецификација: Машка маица – lifestyle Еластично тркалезно деколте Машинско перење 100% памук.
Подетално

Nike Jordan Jumpman е машка маица со кратки ракави. Вратете се на едноставните, добри работи во оваа машка маица. На предната страна има изразен „Jumpman“ натпис, а изработена е од мек памук кој е пријатен за носење секој ден и ви дава нежно чувство и леснотија. Опуштениот крој го олеснува носењето и комбинирањето.
Спецификација:

 • Машка маица – lifestyle
 • Еластично тркалезно деколте
 • Машинско перење
 • 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Основна поделба Текстил
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Nike Jordan Jumpman е машка маица со кратки ракави. Вратете се на едноставните, добри работи во оваа машка маица. На предната страна има изразен „Jumpman“ натпис, а изработена е од мек памук кој е пријатен за носење секој ден и ви дава нежно чувство и леснотија. Опуштениот крој го олеснува носењето и комбинирањето.
  Спецификација:

 • Машка маица – lifestyle
 • Еластично тркалезно деколте
 • Машинско перење
 • 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Основна поделба Текстил
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara
  Помош