Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Pro Dri-FIT
NIKE Pro Dri-FIT
NIKE Pro Dri-FIT
NIKE Pro Dri-FIT
NIKE Pro Dri-FIT
NIKE Pro Dri-FIT
Женска маица
Код на производ:
(DJ6442-010)
NIKE

NIKE Pro Dri-FIT

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Цена со попуст
1.554 ДЕН
Заштеда: 836 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Покажете ја вашата дива страна во Nike Pro Dri-FIT женска маица за тренинг. Лесната ткаенина од која е направена оваа маица со дезен на дива мачка ви овозможува да се чувствувате свежо и дава жесток изглед. Изработена е од најмалку 75% одржлив материјал, користејќи рециклиран полиестер и органски памук. Меката, лесна ткаенина со Dri-FIT технологија ја отстранува потта од вашата кожа, по што таа брзо испарува, оставајќи ви чувство на сувост и свежина. Графиката на дива мачка е вградена во ткаенината за да се постигне интересен изглед и да се зголеми можноста за прозрачност. Високата линија околу вратот ви помага да останете покриени додека сте во движење, додека се наведнувате и се истегнувате. Спецификација: Женска маица за тренинг Модел: стандарден крој за опуштено чувство Dri-FIT технологија Прозрачност Машинско перење Материјал: 75% полиестер / 13% памук / 12% вискоза.
Подетално

Покажете ја вашата дива страна во Nike Pro Dri-FIT женска маица за тренинг. Лесната ткаенина од која е направена оваа маица со дезен на дива мачка ви овозможува да се чувствувате свежо и дава жесток изглед. Изработена е од најмалку 75% одржлив материјал, користејќи рециклиран полиестер и органски памук. Меката, лесна ткаенина со Dri-FIT технологија ја отстранува потта од вашата кожа, по што таа брзо испарува, оставајќи ви чувство на сувост и свежина. Графиката на дива мачка е вградена во ткаенината за да се постигне интересен изглед и да се зголеми можноста за прозрачност. Високата линија околу вратот ви помага да останете покриени додека сте во движење, додека се наведнувате и се истегнувате.
Спецификација:

 • Женска маица за тренинг
 • Модел: стандарден крој за опуштено чувство
 • Dri-FIT технологија
 • Прозрачност
 • Машинско перење
 • Материјал: 75% полиестер / 13% памук / 12% вискоза

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Топ
  Основна поделба Текстил
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Покажете ја вашата дива страна во Nike Pro Dri-FIT женска маица за тренинг. Лесната ткаенина од која е направена оваа маица со дезен на дива мачка ви овозможува да се чувствувате свежо и дава жесток изглед. Изработена е од најмалку 75% одржлив материјал, користејќи рециклиран полиестер и органски памук. Меката, лесна ткаенина со Dri-FIT технологија ја отстранува потта од вашата кожа, по што таа брзо испарува, оставајќи ви чувство на сувост и свежина. Графиката на дива мачка е вградена во ткаенината за да се постигне интересен изглед и да се зголеми можноста за прозрачност. Високата линија околу вратот ви помага да останете покриени додека сте во движење, додека се наведнувате и се истегнувате.
  Спецификација:

 • Женска маица за тренинг
 • Модел: стандарден крој за опуштено чувство
 • Dri-FIT технологија
 • Прозрачност
 • Машинско перење
 • Материјал: 75% полиестер / 13% памук / 12% вискоза

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Топ
  Основна поделба Текстил
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Топ DM2858-622
  1.352 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.690 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Топ DM2860-010
  1.352 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.690 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Топ DJ1742-010
  1.352 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.690 ДЕН
  Помош