Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Sportswear Sport Essentials+
NIKE Sportswear Sport Essentials+
NIKE Sportswear Sport Essentials+
NIKE Sportswear Sport Essentials+
NIKE Sportswear Sport Essentials+
NIKE Sportswear Sport Essentials+
NIKE Sportswear Sport Essentials+
NIKE Sportswear Sport Essentials+
NIKE Sportswear Sport Essentials+
NIKE Sportswear Sport Essentials+
Машки дуксер
Код на производ:
(DH1033-010)
NIKE

NIKE Sportswear Sport Essentials+

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
4.390 ДЕН
Моментална цена
4.390 ДЕН
Цена со попуст
3.512 ДЕН
Заштеда: 878 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Sport Essentials + машкиот дуксер со качулка е омиленото парче облека, направено од мешавина на органски и рециклирани влакна. Неговата мека конструкција има двојни шевови, за долготрајност и ефектен дизајн. Флуоресцентното Nike Grind лого на градите пренесува топлина. Еластичните делови на ракавите и половината обезбедуваат идеално вклопување и удобност во текот на денот. Спецификација: Модел: Стандарден крој Капуљача Еластични делови на ракавите и половината Материјал: 80% памук, 20% полиестер Боја: црна.
Подетално

Nike Sportswear Sport Essentials + машкиот дуксер со качулка е омиленото парче облека, направено од мешавина на органски и рециклирани влакна. Неговата мека конструкција има двојни шевови, за долготрајност и ефектен дизајн. Флуоресцентното Nike Grind лого на градите пренесува топлина. Еластичните делови на ракавите и половината обезбедуваат идеално вклопување и удобност во текот на денот.
Спецификација:

 • Модел: Стандарден крој
 • Капуљача
 • Еластични делови на ракавите и половината
 • Материјал: 80% памук, 20% полиестер
 • Боја: црна

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Основна поделба Текстил
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Nike Sportswear Sport Essentials + машкиот дуксер со качулка е омиленото парче облека, направено од мешавина на органски и рециклирани влакна. Неговата мека конструкција има двојни шевови, за долготрајност и ефектен дизајн. Флуоресцентното Nike Grind лого на градите пренесува топлина. Еластичните делови на ракавите и половината обезбедуваат идеално вклопување и удобност во текот на денот.
  Спецификација:

 • Модел: Стандарден крој
 • Капуљача
 • Еластични делови на ракавите и половината
 • Материјал: 80% памук, 20% полиестер
 • Боја: црна

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Основна поделба Текстил
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara
  Помош