Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Dri-FIT Graphic
NIKE Dri-FIT Graphic
NIKE Dri-FIT Graphic
NIKE Dri-FIT Graphic
NIKE Dri-FIT Graphic
NIKE Dri-FIT Graphic
Женска маица
Код на производ:
(DM2860-010)
NIKE

NIKE Dri-FIT Graphic

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
1.690 ДЕН
Моментална цена
1.690 ДЕН
Цена со попуст
1.352 ДЕН
Заштеда: 338 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Dri-FIT Graphic е женска маица за тренинг. Комбинирајќи мека ткаенина со способност за отстранување на потта и класичен крој, оваа маица ви помага да останете сува и одржува чувство на удобност во текот на секој сет вежби. Леопард графиката на Swoosh логото со метална надворешна линија овозможува вашата дива страна да блесне во полн сјај. Меката ткаенина остава пријатно чувство на вашата кожа, а технологијата Dri-FIT одржува удобност и чувство на сувост. Дизајнот на ракавите ви овозможува да се движите без ограничување. Спецификација: Женска маица за тренинг Модел: Стандарден крој за опуштено, лесно чувство Материјал: 57% памук / 43% полиестер.
Подетално

Nike Dri-FIT Graphic е женска маица за тренинг. Комбинирајќи мека ткаенина со способност за отстранување на потта и класичен крој, оваа маица ви помага да останете сува и одржува чувство на удобност во текот на секој сет вежби. Леопард графиката на Swoosh логото со метална надворешна линија овозможува вашата дива страна да блесне во полн сјај. Меката ткаенина остава пријатно чувство на вашата кожа, а технологијата Dri-FIT одржува удобност и чувство на сувост. Дизајнот на ракавите ви овозможува да се движите без ограничување.
Спецификација:

 • Женска маица за тренинг
 • Модел: Стандарден крој за опуштено, лесно чувство
 • Материјал: 57% памук / 43% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Топ
  Основна поделба Текстил
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Nike Dri-FIT Graphic е женска маица за тренинг. Комбинирајќи мека ткаенина со способност за отстранување на потта и класичен крој, оваа маица ви помага да останете сува и одржува чувство на удобност во текот на секој сет вежби. Леопард графиката на Swoosh логото со метална надворешна линија овозможува вашата дива страна да блесне во полн сјај. Меката ткаенина остава пријатно чувство на вашата кожа, а технологијата Dri-FIT одржува удобност и чувство на сувост. Дизајнот на ракавите ви овозможува да се движите без ограничување.
  Спецификација:

 • Женска маица за тренинг
 • Модел: Стандарден крој за опуштено, лесно чувство
 • Материјал: 57% памук / 43% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Топ
  Основна поделба Текстил
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Топ DM2858-622
  1.352 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.690 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Топ DJ6442-010
  1.554 ДЕН
  Заштеда 35%
  2.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Топ DJ1742-010
  1.352 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.690 ДЕН
  Помош