Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
COLMAR SKI JACKET
COLMAR SKI JACKET
COLMAR SKI JACKET
COLMAR SKI JACKET
COLMAR SKI JACKET
COLMAR SKI JACKET
Машка јакна
Код на производ:
(1385-1VC-15)
COLMAR

COLMAR SKI JACKET

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
27.990 ДЕН
Моментална цена
27.990 ДЕН
Цена со попуст
22.392 ДЕН
Заштеда: 5.598 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 18 *
 • 20 *
 • 22 *
 • 24 *
 • 26 *
 • 28 *
 • 30 *
 • 32 *
 • 34 *
 • 36 *
 • 38 *
 • 40 *
 • 42 *
 • 44 *
 • 46 *
 • 48 *
 • 50 M
 • 52 L
 • 54 L
 • 56 XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Скијање
Бренд COLMAR
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50 M
52 L
54 L
56 XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Скијање
Бренд COLMAR
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50 M
52 L
54 L
56 XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна 1381-7VC-99
29.752 ДЕН
Заштеда 20%
37.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна 1079-3VD-162
24.952 ДЕН
Заштеда 20%
31.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна 1384-1VC-99
22.712 ДЕН
Заштеда 20%
28.390 ДЕН
Помош