Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
adidas Z.N.E. SPORTSWEAR PRIMEBLUE COLD.RDY
adidas Z.N.E. SPORTSWEAR PRIMEBLUE COLD.RDY
adidas Z.N.E. SPORTSWEAR PRIMEBLUE COLD.RDY
adidas Z.N.E. SPORTSWEAR PRIMEBLUE COLD.RDY
adidas Z.N.E. SPORTSWEAR PRIMEBLUE COLD.RDY
adidas Z.N.E. SPORTSWEAR PRIMEBLUE COLD.RDY
adidas Z.N.E. SPORTSWEAR PRIMEBLUE COLD.RDY
adidas Z.N.E. SPORTSWEAR PRIMEBLUE COLD.RDY
adidas Z.N.E. SPORTSWEAR PRIMEBLUE COLD.RDY
adidas Z.N.E. SPORTSWEAR PRIMEBLUE COLD.RDY
Машки дуксер
Код на производ:
(GT3742)
adidas

adidas Z.N.E. SPORTSWEAR PRIMEBLUE COLD.RDY

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
6.188 ДЕН
Моментална цена
6.188 ДЕН
Цена со попуст
4.950 ДЕН
Заштеда: 1.238 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Z.N.E. SPORTSWEAR е машки горен дел тренерка од препознатливиот бренд.  Не велиме дека adidas прв му ја претстави тренерката на светот во далечната 1964 година, но тоа не значи дека другите не го кажаа тоа. Она што е непобитно е дека препознатливото adidas лого се појавува со децении наназад, и на стадионите и на улиците на светските метрополи. Фати ја енергијата на adidas Z.N.E. SPORTSWEAR и чекори со стил! Покрај неприкосновениот стил, со себе носи удобност и комфор. Направен е од рециклирани Primeblue материјали со високи перформанси, како дел од амбицијата на adidas да стави крај на користењето на пластичен отпад. Моќта секој да нè види и чуе носи одговорност - кон себе, кон другите, кон иднината. Поддржете ја оваа иницијатива и станете дел од тимот на adidas. Спецификација: Машки горен дел тренерка – lifestyle Slim fit крој Патен низ цела должина Прилагодлива капуљача Странични џебови Badge of Sport лого Primeblue Состав: 100% рециклиран полиестер Боја: црна .
Подетално

adidas Z.N.E. SPORTSWEAR е машки горен дел тренерка од препознатливиот бренд.  Не велиме дека adidas прв му ја претстави тренерката на светот во далечната 1964 година, но тоа не значи дека другите не го кажаа тоа. Она што е непобитно е дека препознатливото adidas лого се појавува со децении наназад, и на стадионите и на улиците на светските метрополи. Фати ја енергијата на adidas Z.N.E. SPORTSWEAR и чекори со стил! Покрај неприкосновениот стил, со себе носи удобност и комфор. Направен е од рециклирани Primeblue материјали со високи перформанси, како дел од амбицијата на adidas да стави крај на користењето на пластичен отпад. Моќта секој да нè види и чуе носи одговорност - кон себе, кон другите, кон иднината. Поддржете ја оваа иницијатива и станете дел од тимот на adidas.

Спецификација:

 • Машки горен дел тренерка – lifestyle
 • Slim fit крој
 • Патен низ цела должина
 • Прилагодлива капуљача
 • Странични џебови
 • Badge of Sport лого
 • Primeblue
 • Состав: 100% рециклиран полиестер
 • Боја: црна
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas Z.N.E. SPORTSWEAR е машки горен дел тренерка од препознатливиот бренд.  Не велиме дека adidas прв му ја претстави тренерката на светот во далечната 1964 година, но тоа не значи дека другите не го кажаа тоа. Она што е непобитно е дека препознатливото adidas лого се појавува со децении наназад, и на стадионите и на улиците на светските метрополи. Фати ја енергијата на adidas Z.N.E. SPORTSWEAR и чекори со стил! Покрај неприкосновениот стил, со себе носи удобност и комфор. Направен е од рециклирани Primeblue материјали со високи перформанси, како дел од амбицијата на adidas да стави крај на користењето на пластичен отпад. Моќта секој да нè види и чуе носи одговорност - кон себе, кон другите, кон иднината. Поддржете ја оваа иницијатива и станете дел од тимот на adidas.

Спецификација:

 • Машки горен дел тренерка – lifestyle
 • Slim fit крој
 • Патен низ цела должина
 • Прилагодлива капуљача
 • Странични џебови
 • Badge of Sport лого
 • Primeblue
 • Состав: 100% рециклиран полиестер
 • Боја: црна
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Помош