Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Sportswear Icon Clash
NIKE Sportswear Icon Clash
NIKE Sportswear Icon Clash
NIKE Sportswear Icon Clash
NIKE Sportswear Icon Clash
NIKE Sportswear Icon Clash
NIKE Sportswear Icon Clash
NIKE Sportswear Icon Clash
Женски маици со долги ракави
Код на производ:
(DD5098-622)
NIKE

NIKE Sportswear Icon Clash

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Цена со попуст
2.712 ДЕН
Заштеда: 678 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike ви носи удобност и комфор во Nike Sportswear Icon Clash женската маица со долги ракави. Изработена од мека ткаенина која ви овозможува да се чувствувате удобн. Slim fit кројот со логото Swoosh, ѝ дава сосема нов изглед. Станете дел од тимот на Nike со Nike Sportswear Icon Clash и бидете забележани каде и да се појавите. Спецификација: Женска маица - lifestyle Slim fit крој Долги ракави Swoosh лого Машинско перење Состав: 90% полиестер, 10% еластин.
Подетално

Nike ви носи удобност и комфор во Nike Sportswear Icon Clash женската маица со долги ракави. Изработена од мека ткаенина која ви овозможува да се чувствувате удобн. Slim fit кројот со логото Swoosh, ѝ дава сосема нов изглед. Станете дел од тимот на Nike со Nike Sportswear Icon Clash и бидете забележани каде и да се појавите.
Спецификација:

 • Женска маица - lifestyle
 • Slim fit крој
 • Долги ракави
 • Swoosh лого
 • Машинско перење
 • Состав: 90% полиестер, 10% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица со долги ракави
  Основна поделба Текстил
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Nike ви носи удобност и комфор во Nike Sportswear Icon Clash женската маица со долги ракави. Изработена од мека ткаенина која ви овозможува да се чувствувате удобн. Slim fit кројот со логото Swoosh, ѝ дава сосема нов изглед. Станете дел од тимот на Nike со Nike Sportswear Icon Clash и бидете забележани каде и да се појавите.
  Спецификација:

 • Женска маица - lifestyle
 • Slim fit крој
 • Долги ракави
 • Swoosh лого
 • Машинско перење
 • Состав: 90% полиестер, 10% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица со долги ракави
  Основна поделба Текстил
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara
  Помош