Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
adidas YOUFORYOU
adidas YOUFORYOU
adidas YOUFORYOU
adidas YOUFORYOU
adidas YOUFORYOU
adidas YOUFORYOU
adidas YOUFORYOU
adidas YOUFORYOU
adidas YOUFORYOU
adidas YOUFORYOU
Женска маица
Код на производ:
(GS3871)
adidas

adidas YOUFORYOU

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
1.488 ДЕН
Моментална цена
1.488 ДЕН
Цена со попуст
1.190 ДЕН
Заштеда: 298 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Без разлика дали станува збор за утринска јога, попладневно трчање низ паркот или вечерно дружење со пријателите, оваа маица за колекција на adidas x Zoe Saldana ќе одговара на вашата енергија на секој чекор од патот. Чувствувајте се кул и самоуверено во текот на целиот ден. Комбинирајте ја со вашите омилени хеланки или долен дел тренерки за да го нагласите изгледот инспириран од спортот. СПЕЦИФИКАЦИИ: • Опуштен крој • 100% памук • Скратена должина • adidas Badge of Sport графика на предната страна • Боја на производот: Бела • Код на производот: GS3871 .
Подетално

Без разлика дали станува збор за утринска јога, попладневно трчање низ паркот или вечерно дружење со пријателите, оваа маица за колекција на adidas x Zoe Saldana ќе одговара на вашата енергија на секој чекор од патот. Чувствувајте се кул и самоуверено во текот на целиот ден. Комбинирајте ја со вашите омилени хеланки или долен дел тренерки за да го нагласите изгледот инспириран од спортот.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Опуштен крој

• 100% памук

• Скратена должина

• adidas Badge of Sport графика на предната страна

• Боја на производот: Бела

• Код на производот: GS3871

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Без разлика дали станува збор за утринска јога, попладневно трчање низ паркот или вечерно дружење со пријателите, оваа маица за колекција на adidas x Zoe Saldana ќе одговара на вашата енергија на секој чекор од патот. Чувствувајте се кул и самоуверено во текот на целиот ден. Комбинирајте ја со вашите омилени хеланки или долен дел тренерки за да го нагласите изгледот инспириран од спортот.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Опуштен крој

• 100% памук

• Скратена должина

• adidas Badge of Sport графика на предната страна

• Боја на производот: Бела

• Код на производот: GS3871

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GT8815
1.430 ДЕН
Заштеда 20%
1.788 ДЕН
Помош