Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Air Mock Fleece
NIKE Air Mock Fleece
NIKE Air Mock Fleece
NIKE Air Mock Fleece
NIKE Air Mock Fleece
NIKE Air Mock Fleece
NIKE Air Mock Fleece
NIKE Air Mock Fleece
Женски маици со долги ракави
Код на производ:
(DD5433-816)
NIKE

NIKE Air Mock Fleece

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Цена со попуст
3.272 ДЕН
Заштеда: 818 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Air женскиот дуксер го подигнува стилот на повисоко ниво со својот засечен крој. Одењето на градските забави или фестивали со пријателите никогаш не било побрзо или полесно. Комбинирајте го овој дуксер со вашите омилени патики и фармерки и подготвени сте да тргнете во нови авантури. Изработен од мека ткаенина богата со памук, ќе донесе чувство на удобност и комфор во текот на целиот ден. Заоблената линија која се пренесува од напред кон назад, внесува свеж изглед на овој Air Classic. Импресивната Air графика и извезеното Futura лого го нагласуваат спортскиот изглед и богатото наследство. Придружете се на тимот на Air со Nike Air женскиот дуксер и бидете секогаш забележани. Спецификација: Женски дуксер – lifestyle Засечен крој Еластични делови на ракавите и околу половината Air графика Futura logo Машинско перење Состав: 80% памук, 20% полиестер.
Подетално

Nike Air женскиот дуксер го подигнува стилот на повисоко ниво со својот засечен крој. Одењето на градските забави или фестивали со пријателите никогаш не било побрзо или полесно. Комбинирајте го овој дуксер со вашите омилени патики и фармерки и подготвени сте да тргнете во нови авантури. Изработен од мека ткаенина богата со памук, ќе донесе чувство на удобност и комфор во текот на целиот ден. Заоблената линија која се пренесува од напред кон назад, внесува свеж изглед на овој Air Classic. Импресивната Air графика и извезеното Futura лого го нагласуваат спортскиот изглед и богатото наследство. Придружете се на тимот на Air со Nike Air женскиот дуксер и бидете секогаш забележани.
Спецификација:

 • Женски дуксер – lifestyle
 • Засечен крој
 • Еластични делови на ракавите и околу половината
 • Air графика
 • Futura logo
 • Машинско перење
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица со долги ракави
  Основна поделба Текстил
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Nike Air женскиот дуксер го подигнува стилот на повисоко ниво со својот засечен крој. Одењето на градските забави или фестивали со пријателите никогаш не било побрзо или полесно. Комбинирајте го овој дуксер со вашите омилени патики и фармерки и подготвени сте да тргнете во нови авантури. Изработен од мека ткаенина богата со памук, ќе донесе чувство на удобност и комфор во текот на целиот ден. Заоблената линија која се пренесува од напред кон назад, внесува свеж изглед на овој Air Classic. Импресивната Air графика и извезеното Futura лого го нагласуваат спортскиот изглед и богатото наследство. Придружете се на тимот на Air со Nike Air женскиот дуксер и бидете секогаш забележани.
  Спецификација:

 • Женски дуксер – lifestyle
 • Засечен крој
 • Еластични делови на ракавите и околу половината
 • Air графика
 • Futura logo
 • Машинско перење
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица со долги ракави
  Основна поделба Текстил
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош