Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Sportswear Swoosh Fleece
NIKE Sportswear Swoosh Fleece
NIKE Sportswear Swoosh Fleece
NIKE Sportswear Swoosh Fleece
NIKE Sportswear Swoosh Fleece
NIKE Sportswear Swoosh Fleece
NIKE Sportswear Swoosh Fleece
NIKE Sportswear Swoosh Fleece
Код на производ:
(DD5993-437)
NIKE

NIKE Sportswear Swoosh Fleece

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
4.390 ДЕН
Моментална цена
4.390 ДЕН
Цена со попуст
3.512 ДЕН
Заштеда: 878 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Swoosh машкиот дуксер става фокус на логото што му помогна на брендот Nike да се издвои од толпата. Предимензионираното Swoosh лого недвосмислено ги сигнализира фаворитите за претстојната сезона. Комбинирајте го со омилените тренерки и патики и подготвени сте за нови авантури. Направен од мек француски фротир, носи чувство на удобност и пријатност во текот на целиот ден. Облечете го Nike Sportswear Swoosh машкиот дуксер и бидете забележани дури и во толпата. Спецификација: Машки дуксер – lifestyle Опуштен крој Еластични делови на ракавите и околу половината Предимензионирано Swoosh лого Состав: 80% памук, 20% полиестер .
Подетално

Nike Sportswear Swoosh машкиот дуксер става фокус на логото што му помогна на брендот Nike да се издвои од толпата. Предимензионираното Swoosh лого недвосмислено ги сигнализира фаворитите за претстојната сезона. Комбинирајте го со омилените тренерки и патики и подготвени сте за нови авантури. Направен од мек француски фротир, носи чувство на удобност и пријатност во текот на целиот ден. Облечете го Nike Sportswear Swoosh машкиот дуксер и бидете забележани дури и во толпата.
Спецификација:

 • Машки дуксер – lifestyle
 • Опуштен крој
 • Еластични делови на ракавите и околу половината
 • Предимензионирано Swoosh лого
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица со долги ракави
  Основна поделба Текстил
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Nike Sportswear Swoosh машкиот дуксер става фокус на логото што му помогна на брендот Nike да се издвои од толпата. Предимензионираното Swoosh лого недвосмислено ги сигнализира фаворитите за претстојната сезона. Комбинирајте го со омилените тренерки и патики и подготвени сте за нови авантури. Направен од мек француски фротир, носи чувство на удобност и пријатност во текот на целиот ден. Облечете го Nike Sportswear Swoosh машкиот дуксер и бидете забележани дури и во толпата.
  Спецификација:

 • Машки дуксер – lifestyle
 • Опуштен крој
 • Еластични делови на ракавите и околу половината
 • Предимензионирано Swoosh лого
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица со долги ракави
  Основна поделба Текстил
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош