Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE THERMA
NIKE THERMA
NIKE THERMA
NIKE THERMA
NIKE THERMA
NIKE THERMA
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(CU5703-690)
NIKE

NIKE THERMA

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Цена со попуст
2.712 ДЕН
Заштеда: 678 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike THERMA се долен дел женски тренерки. Тие се наменети за разни видови тренинзи. Класичниот дизајн носи врвна удобност и привлечен изглед. Изработени се од Nike Therma материјали кои овозможуваат чувство на мекост и удобност. Еластичниот појас се прилагодува на вашето тело, а еластичните делови на ногавиците ги спречуваат непотребните движења. Двата странични џебови се практични за складирање на вашите ситници. Брендирањето со познатото лого и Nike натписот ја нагласува припадноста на брендот и спортскиот стил. Едноставната комбинација на бои и заострениот крој изгледаат смело и импресивно. Оваа тренерка е одличен избор за сите вас кои го сакате активниот спортски начин на живот. Ќе ви биде пријатно и удобно во текот на целиот ден. СПЕЦИФИКАЦИЈА НА ПРОИЗВОДОТ: Женски тренерки долен дел - тренинг Состав: 91% полиестер, 9% еластин Дозволено е перење во машина.
Подетално

Nike THERMA се долен дел женски тренерки. Тие се наменети за разни видови тренинзи. Класичниот дизајн носи врвна удобност и привлечен изглед. Изработени се од Nike Therma материјали кои овозможуваат чувство на мекост и удобност. Еластичниот појас се прилагодува на вашето тело, а еластичните делови на ногавиците ги спречуваат непотребните движења. Двата странични џебови се практични за складирање на вашите ситници. Брендирањето со познатото лого и Nike натписот ја нагласува припадноста на брендот и спортскиот стил. Едноставната комбинација на бои и заострениот крој изгледаат смело и импресивно. Оваа тренерка е одличен избор за сите вас кои го сакате активниот спортски начин на живот. Ќе ви биде пријатно и удобно во текот на целиот ден.
СПЕЦИФИКАЦИЈА НА ПРОИЗВОДОТ:

 • Женски тренерки долен дел - тренинг
 • Состав: 91% полиестер, 9% еластин
 • Дозволено е перење во машина

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основна поделба Текстил
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Nike THERMA се долен дел женски тренерки. Тие се наменети за разни видови тренинзи. Класичниот дизајн носи врвна удобност и привлечен изглед. Изработени се од Nike Therma материјали кои овозможуваат чувство на мекост и удобност. Еластичниот појас се прилагодува на вашето тело, а еластичните делови на ногавиците ги спречуваат непотребните движења. Двата странични џебови се практични за складирање на вашите ситници. Брендирањето со познатото лого и Nike натписот ја нагласува припадноста на брендот и спортскиот стил. Едноставната комбинација на бои и заострениот крој изгледаат смело и импресивно. Оваа тренерка е одличен избор за сите вас кои го сакате активниот спортски начин на живот. Ќе ви биде пријатно и удобно во текот на целиот ден.
  СПЕЦИФИКАЦИЈА НА ПРОИЗВОДОТ:

 • Женски тренерки долен дел - тренинг
 • Состав: 91% полиестер, 9% еластин
 • Дозволено е перење во машина

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основна поделба Текстил
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Технологијата на материјалот Dri-FIT ја отстранува потта од кожата и ви помага да остан...
  2.204 ДЕН
  Заштеда 35%
  3.390 ДЕН
  Помош