Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE LAL M NK SWGMN JSY ICON 20
NIKE LAL M NK SWGMN JSY ICON 20
NIKE LAL M NK SWGMN JSY ICON 20
NIKE LAL M NK SWGMN JSY ICON 20
NIKE LAL M NK SWGMN JSY ICON 20
NIKE LAL M NK SWGMN JSY ICON 20
Машки дрес
Код на производ:
(CW3669-738)
NIKE

NIKE LAL M NK SWGMN JSY ICON 20

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
6.090 ДЕН
Моментална цена
6.090 ДЕН
Цена со попуст
4.872 ДЕН
Заштеда: 1.218 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Дресот на Icon Edition го претставува богатото наследство и легендарниот идентитет, кои се изразени преку смелата боја на тимот. Nike NBA Icon Edition Swingman Jersey на Лос Анџелес Лејкерс е инспириран од дресовите што ги носат професионалните кошаркари. Двојно плетената ткаенина има класична конструкција на дрес и овозможува добро вклопување и супериорен стил. Dri-FIT технологијата ја отстранува потта од вашата кожа ви овозможува да останете суви и фокусирани. Спецификација: 100% рециклиран полиестер Машинско перење Боја: жолта/ виолетова Код на производот: CW3669-738 .
Подетално

Дресот на Icon Edition го претставува богатото наследство и легендарниот идентитет, кои се изразени преку смелата боја на тимот. Nike NBA Icon Edition Swingman Jersey на Лос Анџелес Лејкерс е инспириран од дресовите што ги носат професионалните кошаркари. Двојно плетената ткаенина има класична конструкција на дрес и овозможува добро вклопување и супериорен стил. Dri-FIT технологијата ја отстранува потта од вашата кожа ви овозможува да останете суви и фокусирани.

Спецификација:

 • 100% рециклиран полиестер
 • Машинско перење
 • Боја: жолта/ виолетова
 • Код на производот: CW3669-738
Карактеристика Вредност
Категорија Дрес
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Дресот на Icon Edition го претставува богатото наследство и легендарниот идентитет, кои се изразени преку смелата боја на тимот. Nike NBA Icon Edition Swingman Jersey на Лос Анџелес Лејкерс е инспириран од дресовите што ги носат професионалните кошаркари. Двојно плетената ткаенина има класична конструкција на дрес и овозможува добро вклопување и супериорен стил. Dri-FIT технологијата ја отстранува потта од вашата кожа ви овозможува да останете суви и фокусирани.

Спецификација:

 • 100% рециклиран полиестер
 • Машинско перење
 • Боја: жолта/ виолетова
 • Код на производот: CW3669-738
Карактеристика Вредност
Категорија Дрес
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош