Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Dri-FIT Swoosh Icon Clash
NIKE Dri-FIT Swoosh Icon Clash
NIKE Dri-FIT Swoosh Icon Clash
NIKE Dri-FIT Swoosh Icon Clash
NIKE Dri-FIT Swoosh Icon Clash
NIKE Dri-FIT Swoosh Icon Clash
NIKE Dri-FIT Swoosh Icon Clash
NIKE Dri-FIT Swoosh Icon Clash
Спортски градник
Код на производ:
(DD1141-010)
NIKE

NIKE Dri-FIT Swoosh Icon Clash

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
1.990 ДЕН
Моментална цена
1.990 ДЕН
Цена со попуст
1.393 ДЕН
Заштеда: 597 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Dri-FIT Swoosh Icon Clash е женски спортски градник за вежбање кој обезбедува удобност и поддршка за време на тренинг. Растегливата ткаенина направена со Dri-FIT технологијата ви помага да останете суви и да имате непречена слобода на движење. Мрежестите панели на задната страна придонесуваат за подобра циркулација на воздухот и постојана вентилација. Еластичниот појас и спортските ремени овозможуваат идеално вклопување. Спецификација: Еластичен појас и ремени Dri-FIT технологија за отстранување на потта од кожата Мрежести панели на задната страна Машинско перење Материјал : 82% рециклиран полиестер, 18% спандекс .
Подетално

Nike Dri-FIT Swoosh Icon Clash е женски спортски градник за вежбање кој обезбедува удобност и поддршка за време на тренинг. Растегливата ткаенина направена со Dri-FIT технологијата ви помага да останете суви и да имате непречена слобода на движење. Мрежестите панели на задната страна придонесуваат за подобра циркулација на воздухот и постојана вентилација. Еластичниот појас и спортските ремени овозможуваат идеално вклопување.
Спецификација:

 • Еластичен појас и ремени
 • Dri-FIT технологија за отстранување на потта од кожата
 • Мрежести панели на задната страна
 • Машинско перење
 • Материјал : 82% рециклиран полиестер, 18% спандекс
Карактеристика Вредност
Категорија Градник
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Dri-FIT Swoosh Icon Clash е женски спортски градник за вежбање кој обезбедува удобност и поддршка за време на тренинг. Растегливата ткаенина направена со Dri-FIT технологијата ви помага да останете суви и да имате непречена слобода на движење. Мрежестите панели на задната страна придонесуваат за подобра циркулација на воздухот и постојана вентилација. Еластичниот појас и спортските ремени овозможуваат идеално вклопување.
Спецификација:

 • Еластичен појас и ремени
 • Dri-FIT технологија за отстранување на потта од кожата
 • Мрежести панели на задната страна
 • Машинско перење
 • Материјал : 82% рециклиран полиестер, 18% спандекс
Карактеристика Вредност
Категорија Градник
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Градник DD1117-010
1.673 ДЕН
Заштеда 30%
2.390 ДЕН
Помош