Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Brooklyn Nets Spotlight Dri-FIT NBA
NIKE Brooklyn Nets Spotlight Dri-FIT NBA
NIKE Brooklyn Nets Spotlight Dri-FIT NBA
NIKE Brooklyn Nets Spotlight Dri-FIT NBA
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(DB0775-010)
NIKE

NIKE Brooklyn Nets Spotlight Dri-FIT NBA

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Цена со попуст
3.272 ДЕН
Заштеда: 818 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Brooklyn Nets Spotlight Dri-FIT NBA се машки долен дел тренерки со Brooklyn Nets графика. Откријте го официјалниот модел што го носат играчите на NBA за време на секојдневните тренинзи. Изработени се од мека ткаенина со врвен квалитет, со технологијата Dri-FIT која ја апсорбира потта од површината на кожата и го забрзува нејзиното испарување, за да ви помогне да останете суви и да се чувствувате удобно во текот на денот. Овој долен дел тренерки е наменет за љубителите на кошаркарскиот стил и оние кои сакаат да ја изразат својата поддршка за својот омилен тим. Спецификација: Долен дел машки тренерки - кошарка, lifestyle Стандарден крој за удобност Еластичен прилагодлив појас Вградени џебови NBA графика Dri-FIT технологија Дозволено перење во машина Состав: 100% полиестер.
Подетално

Nike Brooklyn Nets Spotlight Dri-FIT NBA се машки долен дел тренерки со Brooklyn Nets графика. Откријте го официјалниот модел што го носат играчите на NBA за време на секојдневните тренинзи. Изработени се од мека ткаенина со врвен квалитет, со технологијата Dri-FIT која ја апсорбира потта од површината на кожата и го забрзува нејзиното испарување, за да ви помогне да останете суви и да се чувствувате удобно во текот на денот. Овој долен дел тренерки е наменет за љубителите на кошаркарскиот стил и оние кои сакаат да ја изразат својата поддршка за својот омилен тим.
Спецификација:

 • Долен дел машки тренерки - кошарка, lifestyle
 • Стандарден крој за удобност
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Вградени џебови
 • NBA графика
 • Dri-FIT технологија
 • Дозволено перење во машина
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основна поделба Текстил
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Nike Brooklyn Nets Spotlight Dri-FIT NBA се машки долен дел тренерки со Brooklyn Nets графика. Откријте го официјалниот модел што го носат играчите на NBA за време на секојдневните тренинзи. Изработени се од мека ткаенина со врвен квалитет, со технологијата Dri-FIT која ја апсорбира потта од површината на кожата и го забрзува нејзиното испарување, за да ви помогне да останете суви и да се чувствувате удобно во текот на денот. Овој долен дел тренерки е наменет за љубителите на кошаркарскиот стил и оние кои сакаат да ја изразат својата поддршка за својот омилен тим.
  Спецификација:

 • Долен дел машки тренерки - кошарка, lifestyle
 • Стандарден крој за удобност
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Вградени џебови
 • NBA графика
 • Dri-FIT технологија
 • Дозволено перење во машина
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основна поделба Текстил
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara
  Помош