Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Sportswear FC Barcelona
NIKE Sportswear FC Barcelona
NIKE Sportswear FC Barcelona
NIKE Sportswear FC Barcelona
NIKE Sportswear FC Barcelona
NIKE Sportswear FC Barcelona
NIKE Sportswear FC Barcelona
NIKE Sportswear FC Barcelona
NIKE Sportswear FC Barcelona
NIKE Sportswear FC Barcelona
Детски дуксер
Код на производ:
(DM0612-455)
NIKE

NIKE Sportswear FC Barcelona

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
6.090 ДЕН
Моментална цена
6.090 ДЕН
Цена со попуст
4.872 ДЕН
Заштеда: 1.218 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS 7-8г.
 • YSM *
 • SM *
 • S 8-9г.
 • YMD *
 • MD *
 • M 10-11г.
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear FC Barcelona е јакна за момчиња. Оваа јакна ви носи топлина во текот на студените,зимски денови. Има chevron дизајнерски линии кои потсетуваат на култната Nike ’78 јакна за трчање, додека деталите на тимот на Барса ви овозможуваат гордо да го претставите вашиот тим кога температурата ќе падне. Лесната ткаенина има синтетичко полнење што ве загрева. Целосните патенти и капуљачата ве покриваат додека сте надвор. Спецификација: Јакна за големи момчиња Модел: стандарден крој за опуштено, лесно чувство Машинско перење Материјал: 100% полиестер.
Подетално

Nike Sportswear FC Barcelona е јакна за момчиња. Оваа јакна ви носи топлина во текот на студените,зимски денови. Има chevron дизајнерски линии кои потсетуваат на култната Nike ’78 јакна за трчање, додека деталите на тимот на Барса ви овозможуваат гордо да го претставите вашиот тим кога температурата ќе падне. Лесната ткаенина има синтетичко полнење што ве загрева. Целосните патенти и капуљачата ве покриваат додека сте надвор.
Спецификација:

 • Јакна за големи момчиња
 • Модел: стандарден крој за опуштено, лесно чувство
 • Машинско перење
 • Материјал: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Основна поделба Текстил
  Пол Kids
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS 7-8г.
  YSM
  SM
  S 8-9г.
  YMD
  MD
  M 10-11г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 12-13г.
  XL 14-15г.
  2XL
  3XL
  4XL
  NS

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Nike Sportswear FC Barcelona е јакна за момчиња. Оваа јакна ви носи топлина во текот на студените,зимски денови. Има chevron дизајнерски линии кои потсетуваат на култната Nike ’78 јакна за трчање, додека деталите на тимот на Барса ви овозможуваат гордо да го претставите вашиот тим кога температурата ќе падне. Лесната ткаенина има синтетичко полнење што ве загрева. Целосните патенти и капуљачата ве покриваат додека сте надвор.
  Спецификација:

 • Јакна за големи момчиња
 • Модел: стандарден крој за опуштено, лесно чувство
 • Машинско перење
 • Материјал: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Основна поделба Текстил
  Пол Kids
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS 7-8г.
  YSM
  SM
  S 8-9г.
  YMD
  MD
  M 10-11г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 12-13г.
  XL 14-15г.
  2XL
  3XL
  4XL
  NS

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош