Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Paris Saint-Germain Fleece
NIKE Paris Saint-Germain Fleece
NIKE Paris Saint-Germain Fleece
NIKE Paris Saint-Germain Fleece
NIKE Paris Saint-Germain Fleece
NIKE Paris Saint-Germain Fleece
NIKE Paris Saint-Germain Fleece
NIKE Paris Saint-Germain Fleece
NIKE Paris Saint-Germain Fleece
NIKE Paris Saint-Germain Fleece
Детски долен дел тренерки
Код на производ:
(DB8173-014)
NIKE

NIKE Paris Saint-Germain Fleece

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Цена со попуст
2.152 ДЕН
Заштеда: 538 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS 7-8г.
 • YSM *
 • SM *
 • S 8-9г.
 • YMD *
 • MD *
 • M 10-11г.
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Paris Saint-Germain Fleece се долен дел тренерки за тинејџери. Изработени се од ткаенина со висока содржина на памук за чувство на мекост и топлина при носење. Дизајнот е функционален и модерен, а инспириран е од професионалниот фудбал. Патентот на долниот дел на ногавиците овозможува брзо и лесно соблекување, дури и преку патики. Суптилната карактеристика на клубот PSG му дава на овој модел автентичен спортски изглед. Спецификација: Долен дел тренерки за тинејџери - фудбал Стандарден крој за удобност Еластичен прилагодлив појас Дозволено перење во машина Состав: 82 % памук, 18% полиестер.
Подетално

Nike Paris Saint-Germain Fleece се долен дел тренерки за тинејџери. Изработени се од ткаенина со висока содржина на памук за чувство на мекост и топлина при носење. Дизајнот е функционален и модерен, а инспириран е од професионалниот фудбал. Патентот на долниот дел на ногавиците овозможува брзо и лесно соблекување, дури и преку патики. Суптилната карактеристика на клубот PSG му дава на овој модел автентичен спортски изглед.
Спецификација:

 • Долен дел тренерки за тинејџери - фудбал
 • Стандарден крој за удобност
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Дозволено перење во машина
 • Состав: 82 % памук, 18% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основна поделба Текстил
  Пол Kids
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS 7-8г.
  YSM
  SM
  S 8-9г.
  YMD
  MD
  M 10-11г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 12-13г.
  XL 14-15г.
  2XL
  3XL
  4XL
  NS

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Nike Paris Saint-Germain Fleece се долен дел тренерки за тинејџери. Изработени се од ткаенина со висока содржина на памук за чувство на мекост и топлина при носење. Дизајнот е функционален и модерен, а инспириран е од професионалниот фудбал. Патентот на долниот дел на ногавиците овозможува брзо и лесно соблекување, дури и преку патики. Суптилната карактеристика на клубот PSG му дава на овој модел автентичен спортски изглед.
  Спецификација:

 • Долен дел тренерки за тинејџери - фудбал
 • Стандарден крој за удобност
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Дозволено перење во машина
 • Состав: 82 % памук, 18% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основна поделба Текстил
  Пол Kids
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS 7-8г.
  YSM
  SM
  S 8-9г.
  YMD
  MD
  M 10-11г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 12-13г.
  XL 14-15г.
  2XL
  3XL
  4XL
  NS

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош