Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Sportswear Dance Cargo
NIKE Sportswear Dance Cargo
NIKE Sportswear Dance Cargo
NIKE Sportswear Dance Cargo
NIKE Sportswear Dance Cargo
NIKE Sportswear Dance Cargo
NIKE Sportswear Dance Cargo
NIKE Sportswear Dance Cargo
NIKE Sportswear Dance Cargo
NIKE Sportswear Dance Cargo
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(DO2571-643)
NIKE

NIKE Sportswear Dance Cargo

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Цена со попуст
3.272 ДЕН
Заштеда: 818 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Пространи и подготвени за секојдневно носење, овој долен дел тренерки внесуваат свеж изглед и чувство на пријатност. Товарниот џеб со патент ви обезбедува безбедно складирање на вашите основни работи каде и да ве однесе денот.  Брусената ткаенина ви дава пријатно чувство при допир со кожата. Еластичните делови на ногавиците ви дозволуваат да ги истакнете вашите патики. Спецификација: Еластичен појас со врвка Предни џебови 80% памук/20% полиестер Машинско перење Прикажана боја: розова Код на производот: DO2571-643 .
Подетално

Пространи и подготвени за секојдневно носење, овој долен дел тренерки внесуваат свеж изглед и чувство на пријатност. Товарниот џеб со патент ви обезбедува безбедно складирање на вашите основни работи каде и да ве однесе денот.  Брусената ткаенина ви дава пријатно чувство при допир со кожата. Еластичните делови на ногавиците ви дозволуваат да ги истакнете вашите патики.

Спецификација:

 • Еластичен појас со врвка
 • Предни џебови
 • 80% памук/20% полиестер
 • Машинско перење
 • Прикажана боја: розова
 • Код на производот: DO2571-643
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Пространи и подготвени за секојдневно носење, овој долен дел тренерки внесуваат свеж изглед и чувство на пријатност. Товарниот џеб со патент ви обезбедува безбедно складирање на вашите основни работи каде и да ве однесе денот.  Брусената ткаенина ви дава пријатно чувство при допир со кожата. Еластичните делови на ногавиците ви дозволуваат да ги истакнете вашите патики.

Спецификација:

 • Еластичен појас со врвка
 • Предни џебови
 • 80% памук/20% полиестер
 • Машинско перење
 • Прикажана боја: розова
 • Код на производот: DO2571-643
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош