Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
adidas Sportswear Future Icons 3
adidas Sportswear Future Icons 3
adidas Sportswear Future Icons 3
adidas Sportswear Future Icons 3
adidas Sportswear Future Icons 3
adidas Sportswear Future Icons 3
adidas Sportswear Future Icons 3
adidas Sportswear Future Icons 3
adidas Sportswear Future Icons 3
adidas Sportswear Future Icons 3
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(GU9700)
adidas

adidas Sportswear Future Icons 3

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
3.388 ДЕН
Моментална цена
3.388 ДЕН
Цена со попуст
2.710 ДЕН
Заштеда: 678 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Sportswear Future Icons 3- долниот дел машки тренерки со добро познатите 3 линии нуди интересен пресврт на класичниот модел. Доследноста создава класици. Променете само еден детал и целото парче ќе изгледа ново. Овој производ е направен од Primegreen, серија на рециклирани материјали со високи перформанси. Спецификација: Модел: Regular fit Еластичен прилагодлив појас Странични џебови со патент Еластичен дел на ногавиците Primegreen Материјал: 57% памук, 33% рециклиран полиестер, 10% рециклиран памук Боја: Црна .
Подетално

adidas Sportswear Future Icons 3- долниот дел машки тренерки со добро познатите 3 линии нуди интересен пресврт на класичниот модел. Доследноста создава класици. Променете само еден детал и целото парче ќе изгледа ново. Овој производ е направен од Primegreen, серија на рециклирани материјали со високи перформанси.

Спецификација:

 • Модел: Regular fit
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Странични џебови со патент
 • Еластичен дел на ногавиците
 • Primegreen
 • Материјал: 57% памук, 33% рециклиран полиестер, 10% рециклиран памук
 • Боја: Црна
Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas Sportswear Future Icons 3- долниот дел машки тренерки со добро познатите 3 линии нуди интересен пресврт на класичниот модел. Доследноста создава класици. Променете само еден детал и целото парче ќе изгледа ново. Овој производ е направен од Primegreen, серија на рециклирани материјали со високи перформанси.

Спецификација:

 • Модел: Regular fit
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Странични џебови со патент
 • Еластичен дел на ногавиците
 • Primegreen
 • Материјал: 57% памук, 33% рециклиран полиестер, 10% рециклиран памук
 • Боја: Црна
Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош