Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE FC BARCELONA
NIKE FC BARCELONA
NIKE FC BARCELONA
NIKE FC BARCELONA
NIKE FC BARCELONA
NIKE FC BARCELONA
NIKE FC BARCELONA
NIKE FC BARCELONA
NIKE FC BARCELONA
NIKE FC BARCELONA
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(CW0571-452)
NIKE

NIKE FC BARCELONA

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Цена со попуст
2.653 ДЕН
Заштеда: 1.137 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike FC Barcelona се долен дел машки тренерки, наменети за љубителите на фудбалскиот тим Барселона. Изработен е од француски фротир, кој е нежен, мек и многу удобен за носење. Кројот е удобен и овозможува слободно движење, а ременот е еластичен и може да се прилагоди на вашите потреби. На предната страна се наоѓа заштитниот Nike знак. Страничните џебови ви овозможуваат да ги складирате потребните ситници. Тренирајте во овој долен дел тренерки и дајте му поддршка на омилениот клуб! СПЕЦИФИКАЦИЈА НА ПРОИЗВОДОТ: Состав: 82% полиестер 18% памук Дозволено е перење во машина.
Подетално

Nike FC Barcelona се долен дел машки тренерки, наменети за љубителите на фудбалскиот тим Барселона. Изработен е од француски фротир, кој е нежен, мек и многу удобен за носење. Кројот е удобен и овозможува слободно движење, а ременот е еластичен и може да се прилагоди на вашите потреби. На предната страна се наоѓа заштитниот Nike знак. Страничните џебови ви овозможуваат да ги складирате потребните ситници. Тренирајте во овој долен дел тренерки и дајте му поддршка на омилениот клуб!
СПЕЦИФИКАЦИЈА НА ПРОИЗВОДОТ:

 • Состав: 82% полиестер 18% памук
 • Дозволено е перење во машина

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основна поделба Текстил
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Nike FC Barcelona се долен дел машки тренерки, наменети за љубителите на фудбалскиот тим Барселона. Изработен е од француски фротир, кој е нежен, мек и многу удобен за носење. Кројот е удобен и овозможува слободно движење, а ременот е еластичен и може да се прилагоди на вашите потреби. На предната страна се наоѓа заштитниот Nike знак. Страничните џебови ви овозможуваат да ги складирате потребните ситници. Тренирајте во овој долен дел тренерки и дајте му поддршка на омилениот клуб!
  СПЕЦИФИКАЦИЈА НА ПРОИЗВОДОТ:

 • Состав: 82% полиестер 18% памук
 • Дозволено е перење во машина

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основна поделба Текстил
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara
  Помош