Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Liverpool FC
NIKE Liverpool FC
NIKE Liverpool FC
NIKE Liverpool FC
NIKE Liverpool FC
NIKE Liverpool FC
NIKE Liverpool FC
NIKE Liverpool FC
Машка маица за фудбал
Код на производ:
(DD9738-612)
NIKE

NIKE Liverpool FC

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
1.690 ДЕН
Моментална цена
1.690 ДЕН
Моментална цена
1.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Liverpool FC машката lifestyle маица го содржи грбот и боите на фудбалскиот клуб Ливерпул на лесната ткаенина, за целодневен комфор. Пријатната памучна ткаенина ја обезбедува сета удобност, додека деталите на тимот ја нагласуваат вашата љубов кон клубот. Спецификација: Модел: Стандарден крој Кратки ракави Материјал: 100% памук.
Подетално

Nike Liverpool FC машката lifestyle маица го содржи грбот и боите на фудбалскиот клуб Ливерпул на лесната ткаенина, за целодневен комфор. Пријатната памучна ткаенина ја обезбедува сета удобност, додека деталите на тимот ја нагласуваат вашата љубов кон клубот.
Спецификација:

 • Модел: Стандарден крој
 • Кратки ракави
 • Материјал: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Основна поделба Текстил
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Nike Liverpool FC машката lifestyle маица го содржи грбот и боите на фудбалскиот клуб Ливерпул на лесната ткаенина, за целодневен комфор. Пријатната памучна ткаенина ја обезбедува сета удобност, додека деталите на тимот ја нагласуваат вашата љубов кон клубот.
  Спецификација:

 • Модел: Стандарден крој
 • Кратки ракави
 • Материјал: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Основна поделба Текстил
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara
  Помош