Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Therma-FIT Tapered
NIKE Therma-FIT Tapered
NIKE Therma-FIT Tapered
NIKE Therma-FIT Tapered
NIKE Therma-FIT Tapered
NIKE Therma-FIT Tapered
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(932255-356)
NIKE

NIKE Therma-FIT Tapered

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
3.090 ДЕН
Моментална цена
3.090 ДЕН
Цена со попуст
2.472 ДЕН
Заштеда: 618 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Не дозволувајте студеното време да ви ја промени рутината, тренирајте уште понапорно и победете ги сите предизвици во Nike Therma-FIT долниот дел тренерки. Dri-FIT технологијата ја апсорбира потта од површината на кожата и ви овозможува да останете суви и фокусирани додека вежбате. Nike Therma ткаенината помага да се загреете, додека страничните џебови обезбедуваат доволно простор за складирање на вашите ситници. Овој модел е направен од најмалку 50% рециклиран полиестер. Спецификација: Машки тренерки за тренинг Стандарден крој за удобност Еластичен појас со подесување Странични џебови Состав: 100% полиестер Дозволено перење во машина .
Подетално

Не дозволувајте студеното време да ви ја промени рутината, тренирајте уште понапорно и победете ги сите предизвици во Nike Therma-FIT долниот дел тренерки. Dri-FIT технологијата ја апсорбира потта од површината на кожата и ви овозможува да останете суви и фокусирани додека вежбате. Nike Therma ткаенината помага да се загреете, додека страничните џебови обезбедуваат доволно простор за складирање на вашите ситници. Овој модел е направен од најмалку 50% рециклиран полиестер.

Спецификација:

 • Машки тренерки за тренинг
 • Стандарден крој за удобност
 • Еластичен појас со подесување
 • Странични џебови
 • Состав: 100% полиестер
 • Дозволено перење во машина
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Не дозволувајте студеното време да ви ја промени рутината, тренирајте уште понапорно и победете ги сите предизвици во Nike Therma-FIT долниот дел тренерки. Dri-FIT технологијата ја апсорбира потта од површината на кожата и ви овозможува да останете суви и фокусирани додека вежбате. Nike Therma ткаенината помага да се загреете, додека страничните џебови обезбедуваат доволно простор за складирање на вашите ситници. Овој модел е направен од најмалку 50% рециклиран полиестер.

Спецификација:

 • Машки тренерки за тренинг
 • Стандарден крој за удобност
 • Еластичен појас со подесување
 • Странични џебови
 • Состав: 100% полиестер
 • Дозволено перење во машина
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош