Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
adidas SPORTSWEAR FUTURE ICONS CAMO GRAPHIC
adidas SPORTSWEAR FUTURE ICONS CAMO GRAPHIC
adidas SPORTSWEAR FUTURE ICONS CAMO GRAPHIC
adidas SPORTSWEAR FUTURE ICONS CAMO GRAPHIC
adidas SPORTSWEAR FUTURE ICONS CAMO GRAPHIC
adidas SPORTSWEAR FUTURE ICONS CAMO GRAPHIC
adidas SPORTSWEAR FUTURE ICONS CAMO GRAPHIC
adidas SPORTSWEAR FUTURE ICONS CAMO GRAPHIC
adidas SPORTSWEAR FUTURE ICONS CAMO GRAPHIC
adidas SPORTSWEAR FUTURE ICONS CAMO GRAPHIC
adidas SPORTSWEAR FUTURE ICONS CAMO GRAPHIC
adidas SPORTSWEAR FUTURE ICONS CAMO GRAPHIC
Машки дуксер
Код на производ:
(HA5834)
adidas

adidas SPORTSWEAR FUTURE ICONS CAMO GRAPHIC

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
4.288 ДЕН
Моментална цена
4.288 ДЕН
Цена со попуст
3.430 ДЕН
Заштеда: 858 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Вашиот стил и вашата самодоверба доаѓаат во форма на adidas SPORTSWEAR FUTURE ICONS машкиот дуксер со капуљача. Вие не сте обични. Затоа и тоа не е вашиот стил. Безвременскиот adidas стил лесно се вклопува со се и ја формира основата на вашите секојдневни комбинации. Комбинацијата од памукот и рециклираните материјали со високи перформанси дава удобно и пријатно чувство. Рециклираните материјали се дел од амбицијата на adidas да го отстрани пластичниот отпад на земја. Удобноста и урбаниот стил се добитна комбинација со овој adidas SPORTSWEAR FUTURE ICONS машки дуксер. Спецификација: • Машки дуксер - lifestyle • Стандарден крој • Прилагодлива капуљача • Кенгурс џебови • Еластични делови на ракавите и околу половината • Badge of Sport лого • Primegreen • Состав: 57% памук, 30% рециклиран полиестер, 13% рециклиран памук • Камуфлажен принт • Боја: Зелена .
Подетално

Вашиот стил и вашата самодоверба доаѓаат во форма на adidas SPORTSWEAR FUTURE ICONS машкиот дуксер со капуљача. Вие не сте обични. Затоа и тоа не е вашиот стил. Безвременскиот adidas стил лесно се вклопува со се и ја формира основата на вашите секојдневни комбинации. Комбинацијата од памукот и рециклираните материјали со високи перформанси дава удобно и пријатно чувство. Рециклираните материјали се дел од амбицијата на adidas да го отстрани пластичниот отпад на земја. Удобноста и урбаниот стил се добитна комбинација со овој adidas SPORTSWEAR FUTURE ICONS машки дуксер.

Спецификација:

• Машки дуксер - lifestyle

• Стандарден крој

• Прилагодлива капуљача

• Кенгурс џебови

• Еластични делови на ракавите и околу половината

• Badge of Sport лого

• Primegreen

• Состав: 57% памук, 30% рециклиран полиестер, 13% рециклиран памук

• Камуфлажен принт

• Боја: Зелена

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Вашиот стил и вашата самодоверба доаѓаат во форма на adidas SPORTSWEAR FUTURE ICONS машкиот дуксер со капуљача. Вие не сте обични. Затоа и тоа не е вашиот стил. Безвременскиот adidas стил лесно се вклопува со се и ја формира основата на вашите секојдневни комбинации. Комбинацијата од памукот и рециклираните материјали со високи перформанси дава удобно и пријатно чувство. Рециклираните материјали се дел од амбицијата на adidas да го отстрани пластичниот отпад на земја. Удобноста и урбаниот стил се добитна комбинација со овој adidas SPORTSWEAR FUTURE ICONS машки дуксер.

Спецификација:

• Машки дуксер - lifestyle

• Стандарден крој

• Прилагодлива капуљача

• Кенгурс џебови

• Еластични делови на ракавите и околу половината

• Badge of Sport лого

• Primegreen

• Состав: 57% памук, 30% рециклиран полиестер, 13% рециклиран памук

• Камуфлажен принт

• Боја: Зелена

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Помош