Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
ELLESSE IMBOTTIA
ELLESSE IMBOTTIA
ELLESSE IMBOTTIA
ELLESSE IMBOTTIA
ELLESSE IMBOTTIA
ELLESSE IMBOTTIA
ELLESSE IMBOTTIA
ELLESSE IMBOTTIA
ELLESSE IMBOTTIA
ELLESSE IMBOTTIA
Женски елек
Код на производ:
(SRK11731-011)
ELLESSE

ELLESSE IMBOTTIA

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
8.790 ДЕН
Моментална цена
8.790 ДЕН
Цена со попуст
6.153 ДЕН
Заштеда: 2.637 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 15 *
 • 16 XL
 • 17 *
 • 18 *
 • 4 *
 • 5 *
 • 6 2XS
 • 7 *
 • 8 XS
 • 9 *
 • 10 S
 • 11 *
 • 12 M
 • 13 *
 • 14 L
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Елек
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Скијање
Бренд ELLESSE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
15
16 XL
17
18
4
5
6 2XS
7
8 XS
9
10 S
11
12 M
13
14 L

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Елек
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Скијање
Бренд ELLESSE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
15
16 XL
17
18
4
5
6 2XS
7
8 XS
9
10 S
11
12 M
13
14 L

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош