Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE PARIS SAINT-GERMAIN REPEL ACADEMY
NIKE PARIS SAINT-GERMAIN REPEL ACADEMY
NIKE PARIS SAINT-GERMAIN REPEL ACADEMY
NIKE PARIS SAINT-GERMAIN REPEL ACADEMY
NIKE PARIS SAINT-GERMAIN REPEL ACADEMY
NIKE PARIS SAINT-GERMAIN REPEL ACADEMY
Детска јакна
Код на производ:
(CW0683-010)
NIKE

NIKE PARIS SAINT-GERMAIN REPEL ACADEMY

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Цена со попуст
3.272 ДЕН
Заштеда: 818 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS 7-8г.
 • YSM *
 • SM *
 • S 8-9г.
 • YMD *
 • MD *
 • M 10-11г.
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
PARIS SAINT-GERMAIN REPEL ACADEMY е фудбалска јакна наменета за тинејџери кои навиваат за познатиот шпански клуб. Оваа јакна ќе го подигне секојдневниот спортски стил на вашето дете на повисоко ниво, дури и на ветер и дожд. Издржливата, лесна ткаенина и поширокиот крој обезбедуваат врвна удобност, додека прицврстувањето на патент го олеснува носењето на слоевитата облека. Материјалот Dri-FIT ја елиминира потта од телото и овозможува брзо испарување. Страничните џебови нудат безбедно складирање на вашите основни работи. Дозволете ѝм на вашите деца да покажат на кој тим припаѓаат, во оваа PARIS SAINT-GERMAIN REPEL ACADEMY јакна. СПЕЦИФИКАЦИЈА НА ПРОИЗВОДОТ: Состав: 100% полиестер Дозволено е перење во машина.
Подетално

PARIS SAINT-GERMAIN REPEL ACADEMY е фудбалска јакна наменета за тинејџери кои навиваат за познатиот шпански клуб. Оваа јакна ќе го подигне секојдневниот спортски стил на вашето дете на повисоко ниво, дури и на ветер и дожд. Издржливата, лесна ткаенина и поширокиот крој обезбедуваат врвна удобност, додека прицврстувањето на патент го олеснува носењето на слоевитата облека. Материјалот Dri-FIT ја елиминира потта од телото и овозможува брзо испарување. Страничните џебови нудат безбедно складирање на вашите основни работи. Дозволете ѝм на вашите деца да покажат на кој тим припаѓаат, во оваа PARIS SAINT-GERMAIN REPEL ACADEMY јакна.
СПЕЦИФИКАЦИЈА НА ПРОИЗВОДОТ:
Состав: 100% полиестер
Дозволено е перење во машина

Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS 7-8г.
YSM
SM
S 8-9г.
YMD
MD
M 10-11г.
YLG
YXL
LG
L 12-13г.
XL 14-15г.
2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

PARIS SAINT-GERMAIN REPEL ACADEMY е фудбалска јакна наменета за тинејџери кои навиваат за познатиот шпански клуб. Оваа јакна ќе го подигне секојдневниот спортски стил на вашето дете на повисоко ниво, дури и на ветер и дожд. Издржливата, лесна ткаенина и поширокиот крој обезбедуваат врвна удобност, додека прицврстувањето на патент го олеснува носењето на слоевитата облека. Материјалот Dri-FIT ја елиминира потта од телото и овозможува брзо испарување. Страничните џебови нудат безбедно складирање на вашите основни работи. Дозволете ѝм на вашите деца да покажат на кој тим припаѓаат, во оваа PARIS SAINT-GERMAIN REPEL ACADEMY јакна.
СПЕЦИФИКАЦИЈА НА ПРОИЗВОДОТ:
Состав: 100% полиестер
Дозволено е перење во машина

Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS 7-8г.
YSM
SM
S 8-9г.
YMD
MD
M 10-11г.
YLG
YXL
LG
L 12-13г.
XL 14-15г.
2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Помош