Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Dri-FIT Get Fit
NIKE Dri-FIT Get Fit
NIKE Dri-FIT Get Fit
NIKE Dri-FIT Get Fit
NIKE Dri-FIT Get Fit
NIKE Dri-FIT Get Fit
NIKE Dri-FIT Get Fit
NIKE Dri-FIT Get Fit
NIKE Dri-FIT Get Fit
NIKE Dri-FIT Get Fit
Женски маици со долги ракави
Код на производ:
(DD6294-690)
NIKE

NIKE Dri-FIT Get Fit

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Цена со попуст
3.032 ДЕН
Заштеда: 758 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Dri-FIT Get Fit женскиот дуксер ќе ве одржува удобни и суви за време на вашите спортски активности. Можете да го носите во теретана или за време на активности на отворено. Изработена е од исклучително мек француски фротир и има опуштен крој, па затоа е идеален избор за комбинирање со облека пред и после тренинг. Технологијата Nike Dri-FIT ја одбива потта и ве одржува суви. Овој женско дуксер ви овозможува безгрижно и непречено движење и ви ја овозможува сета потребна топлина. Спецификација: Женски дуксер - тренинг Опуштен крој Прилагодлива капуљача Dri-FIT технологија Еластични делови на ракавите и околу половината Графика на ракавите Машинско перење Состав: 62% памук, 38% полиестер.
Подетално

Nike Dri-FIT Get Fit женскиот дуксер ќе ве одржува удобни и суви за време на вашите спортски активности. Можете да го носите во теретана или за време на активности на отворено. Изработена е од исклучително мек француски фротир и има опуштен крој, па затоа е идеален избор за комбинирање со облека пред и после тренинг. Технологијата Nike Dri-FIT ја одбива потта и ве одржува суви. Овој женско дуксер ви овозможува безгрижно и непречено движење и ви ја овозможува сета потребна топлина.
Спецификација:

 • Женски дуксер - тренинг
 • Опуштен крој
 • Прилагодлива капуљача
 • Dri-FIT технологија
 • Еластични делови на ракавите и околу половината
 • Графика на ракавите
 • Машинско перење
 • Состав: 62% памук, 38% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица со долги ракави
  Основна поделба Текстил
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Nike Dri-FIT Get Fit женскиот дуксер ќе ве одржува удобни и суви за време на вашите спортски активности. Можете да го носите во теретана или за време на активности на отворено. Изработена е од исклучително мек француски фротир и има опуштен крој, па затоа е идеален избор за комбинирање со облека пред и после тренинг. Технологијата Nike Dri-FIT ја одбива потта и ве одржува суви. Овој женско дуксер ви овозможува безгрижно и непречено движење и ви ја овозможува сета потребна топлина.
  Спецификација:

 • Женски дуксер - тренинг
 • Опуштен крој
 • Прилагодлива капуљача
 • Dri-FIT технологија
 • Еластични делови на ракавите и околу половината
 • Графика на ракавите
 • Машинско перење
 • Состав: 62% памук, 38% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица со долги ракави
  Основна поделба Текстил
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош