Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Dri-FIT Swoosh Icon Clash
NIKE Dri-FIT Swoosh Icon Clash
NIKE Dri-FIT Swoosh Icon Clash
NIKE Dri-FIT Swoosh Icon Clash
NIKE Dri-FIT Swoosh Icon Clash
NIKE Dri-FIT Swoosh Icon Clash
NIKE Dri-FIT Swoosh Icon Clash
NIKE Dri-FIT Swoosh Icon Clash
Спортски градник
Код на производ:
(DD1497-622)
NIKE

NIKE Dri-FIT Swoosh Icon Clash

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Цена со попуст
2.152 ДЕН
Заштеда: 538 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Dri-FIT Swoosh Icon Clash е женски спортски градник за вежбање кој обезбедува удобност и поддршка за време на вежбањето. Дизајниран со култни детали и текстура, додека логото Swoosh ја истакнува вашата спортска посветеност. Овој женски спортски градник е направен од најмалку 75% рециклирани материјали. Растегливата ткаенина надополнета со Dri-FIT технологијата ви помага да останете суви, свежи и да имате непречена слобода на движење. Мрежестите панели на задната страна придонесуваат за подобра циркулација на воздухот и постојана вентилација. Еластичниот појас и спортските ремени овозможуваат идеално вклопување. Спецификација: Еластичен појас и ремени Dri-FIT технологија за отстранување на потта од кожата Мрежести панели на задната страна Машинско перење Материјал : 88% рециклиран полиестер, 12% спандекс.
Подетално

Nike Dri-FIT Swoosh Icon Clash е женски спортски градник за вежбање кој обезбедува удобност и поддршка за време на вежбањето. Дизајниран со култни детали и текстура, додека логото Swoosh ја истакнува вашата спортска посветеност. Овој женски спортски градник е направен од најмалку 75% рециклирани материјали. Растегливата ткаенина надополнета со Dri-FIT технологијата ви помага да останете суви, свежи и да имате непречена слобода на движење. Мрежестите панели на задната страна придонесуваат за подобра циркулација на воздухот и постојана вентилација. Еластичниот појас и спортските ремени овозможуваат идеално вклопување.
Спецификација:

 • Еластичен појас и ремени
 • Dri-FIT технологија за отстранување на потта од кожата
 • Мрежести панели на задната страна
 • Машинско перење
 • Материјал : 88% рециклиран полиестер, 12% спандекс

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Градник
  Основна поделба Текстил
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Nike Dri-FIT Swoosh Icon Clash е женски спортски градник за вежбање кој обезбедува удобност и поддршка за време на вежбањето. Дизајниран со култни детали и текстура, додека логото Swoosh ја истакнува вашата спортска посветеност. Овој женски спортски градник е направен од најмалку 75% рециклирани материјали. Растегливата ткаенина надополнета со Dri-FIT технологијата ви помага да останете суви, свежи и да имате непречена слобода на движење. Мрежестите панели на задната страна придонесуваат за подобра циркулација на воздухот и постојана вентилација. Еластичниот појас и спортските ремени овозможуваат идеално вклопување.
  Спецификација:

 • Еластичен појас и ремени
 • Dri-FIT технологија за отстранување на потта од кожата
 • Мрежести панели на задната страна
 • Машинско перење
 • Материјал : 88% рециклиран полиестер, 12% спандекс

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Градник
  Основна поделба Текстил
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош