Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Air Flecee Full-Zip
NIKE Air Flecee Full-Zip
NIKE Air Flecee Full-Zip
NIKE Air Flecee Full-Zip
NIKE Air Flecee Full-Zip
NIKE Air Flecee Full-Zip
NIKE Air Flecee Full-Zip
NIKE Air Flecee Full-Zip
Женски дуксер
Код на производ:
(DD5447-601)
NIKE

NIKE Air Flecee Full-Zip

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
4.790 ДЕН
Моментална цена
4.790 ДЕН
Цена со попуст
3.832 ДЕН
Заштеда: 958 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Air женскиот дуксер се одликува со сечен крој кој одењето на градски забави или фестивали со пријателите ќе го направи повозбудливо поради својот автентичен изглед. Спојте го овој дуксер со вашите омилени патики и фармерки и подготвени сте за нови искуства. Заоблената линија, која се пренесува од напред кон назад, во комбинација со патентот внесува свеж изглед на овој Air Classic. Изработен од мека ткаенина богата со памук, ќе донесе чувство на удобност и комфор во текот на денот. Полу-четканата флисирана ткаенина дава меко, лесно чувство при секојдневно носење. Придружете се на Air тимот со Nike Air женскиот дуксер и бидете секогаш забележани. Спецификација: Женски дуксер – lifestyle Патент низ цела должина Опуштен сечен крој Еластични делови на ракавите и околу половината Air графика Futura лого Машинско перење .
Подетално

Nike Air женскиот дуксер се одликува со сечен крој кој одењето на градски забави или фестивали со пријателите ќе го направи повозбудливо поради својот автентичен изглед. Спојте го овој дуксер со вашите омилени патики и фармерки и подготвени сте за нови искуства. Заоблената линија, која се пренесува од напред кон назад, во комбинација со патентот внесува свеж изглед на овој Air Classic. Изработен од мека ткаенина богата со памук, ќе донесе чувство на удобност и комфор во текот на денот. Полу-четканата флисирана ткаенина дава меко, лесно чувство при секојдневно носење. Придружете се на Air тимот со Nike Air женскиот дуксер и бидете секогаш забележани.

Спецификација:

 • Женски дуксер – lifestyle
 • Патент низ цела должина
 • Опуштен сечен крој
 • Еластични делови на ракавите и околу половината
 • Air графика
 • Futura лого
 • Машинско перење
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Air женскиот дуксер се одликува со сечен крој кој одењето на градски забави или фестивали со пријателите ќе го направи повозбудливо поради својот автентичен изглед. Спојте го овој дуксер со вашите омилени патики и фармерки и подготвени сте за нови искуства. Заоблената линија, која се пренесува од напред кон назад, во комбинација со патентот внесува свеж изглед на овој Air Classic. Изработен од мека ткаенина богата со памук, ќе донесе чувство на удобност и комфор во текот на денот. Полу-четканата флисирана ткаенина дава меко, лесно чувство при секојдневно носење. Придружете се на Air тимот со Nike Air женскиот дуксер и бидете секогаш забележани.

Спецификација:

 • Женски дуксер – lifestyle
 • Патент низ цела должина
 • Опуштен сечен крој
 • Еластични делови на ракавите и околу половината
 • Air графика
 • Futura лого
 • Машинско перење
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Помош