Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
Машка јакна
Код на производ:
(DB4575-010)
NIKE

NIKE Paris Saint-Germain

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
6.490 ДЕН
Моментална цена
6.490 ДЕН
Цена со попуст
4.219 ДЕН
Заштеда: 2.271 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Paris Saint-Germain е машка јакна за фудбал која ви обезбедува лесна заштита од неповолни временски услови. Овој спортски модел во боите на клубот PSG ве покрива со издржлив, но многу прозрачен и лесен слој кога тренирате или додека се загревате пред почеток на натпреварот. Задниот отвор го регулира нивото на вентилација, додека технологијата Dri-FIT ви помага да одржите чувство на сувост и удобност при интензивно движење. Моделот се одликува со стандарден крој, патент со целосна должина и странични џебови со безбедносен патент. Спецификација: Машка јакна - фудбал, lifestyle Стандарден крој Странични џебови со патент Dri-FIT технологија Дозволено перење во машина Состав : 100% полиестер.
Подетално

Nike Paris Saint-Germain е машка јакна за фудбал која ви обезбедува лесна заштита од неповолни временски услови. Овој спортски модел во боите на клубот PSG ве покрива со издржлив, но многу прозрачен и лесен слој кога тренирате или додека се загревате пред почеток на натпреварот. Задниот отвор го регулира нивото на вентилација, додека технологијата Dri-FIT ви помага да одржите чувство на сувост и удобност при интензивно движење. Моделот се одликува со стандарден крој, патент со целосна должина и странични џебови со безбедносен патент.
Спецификација:

 • Машка јакна - фудбал, lifestyle
 • Стандарден крој
 • Странични џебови со патент
 • Dri-FIT технологија
 • Дозволено перење во машина
 • Состав : 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Основна поделба Текстил
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Nike Paris Saint-Germain е машка јакна за фудбал која ви обезбедува лесна заштита од неповолни временски услови. Овој спортски модел во боите на клубот PSG ве покрива со издржлив, но многу прозрачен и лесен слој кога тренирате или додека се загревате пред почеток на натпреварот. Задниот отвор го регулира нивото на вентилација, додека технологијата Dri-FIT ви помага да одржите чувство на сувост и удобност при интензивно движење. Моделот се одликува со стандарден крој, патент со целосна должина и странични џебови со безбедносен патент.
  Спецификација:

 • Машка јакна - фудбал, lifestyle
 • Стандарден крој
 • Странични џебови со патент
 • Dri-FIT технологија
 • Дозволено перење во машина
 • Состав : 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Основна поделба Текстил
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна DB2944-010
  4.072 ДЕН
  Заштеда 20%
  5.090 ДЕН
  Помош