Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Sportswear Favorites Graphic
NIKE Sportswear Favorites Graphic
NIKE Sportswear Favorites Graphic
NIKE Sportswear Favorites Graphic
NIKE Sportswear Favorites Graphic
NIKE Sportswear Favorites Graphic
Детски хеланки
Код на производ:
(DD6278-013)
NIKE

NIKE Sportswear Favorites Graphic

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
1.390 ДЕН
Моментална цена
1.390 ДЕН
Цена со попуст
1.112 ДЕН
Заштеда: 278 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS 7-8г.
 • YSM *
 • SM *
 • S 8-9г.
 • YMD *
 • MD *
 • M 10-11г.
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Favorites се хеланки за девојчиња кои ќе станат нивниот омилен избор. Имаат еластичен материјал кој ја обезбедува сета потребна удобност во текот на денот. Изработени се од мека памучна ткаенина која овозможува чувство на удобност и комфор при целодневните активности. На себе имаат препознатливи Nike детали кои ќе придонесат за спортски и автентичен стил. Овие хеланки ќе ѝм бидат добар придружник во сите авантури. Спецификација: Хеланки за девојчиња – lifestyle Тесен крој Еластичен појас Nike графика Машинско перење Состав: 92% памук , 8% еластин.
Подетално

Nike Sportswear Favorites се хеланки за девојчиња кои ќе станат нивниот омилен избор. Имаат еластичен материјал кој ја обезбедува сета потребна удобност во текот на денот. Изработени се од мека памучна ткаенина која овозможува чувство на удобност и комфор при целодневните активности. На себе имаат препознатливи Nike детали кои ќе придонесат за спортски и автентичен стил. Овие хеланки ќе ѝм бидат добар придружник во сите авантури.
Спецификација:

 • Хеланки за девојчиња – lifestyle
 • Тесен крој
 • Еластичен појас
 • Nike графика
 • Машинско перење
 • Состав: 92% памук , 8% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Основна поделба Текстил
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS 7-8г.
  YSM
  SM
  S 8-9г.
  YMD
  MD
  M 10-11г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 12-13г.
  XL 14-15г.
  2XL
  3XL
  4XL
  NS

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Nike Sportswear Favorites се хеланки за девојчиња кои ќе станат нивниот омилен избор. Имаат еластичен материјал кој ја обезбедува сета потребна удобност во текот на денот. Изработени се од мека памучна ткаенина која овозможува чувство на удобност и комфор при целодневните активности. На себе имаат препознатливи Nike детали кои ќе придонесат за спортски и автентичен стил. Овие хеланки ќе ѝм бидат добар придружник во сите авантури.
  Спецификација:

 • Хеланки за девојчиња – lifestyle
 • Тесен крој
 • Еластичен појас
 • Nike графика
 • Машинско перење
 • Состав: 92% памук , 8% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Основна поделба Текстил
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS 7-8г.
  YSM
  SM
  S 8-9г.
  YMD
  MD
  M 10-11г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 12-13г.
  XL 14-15г.
  2XL
  3XL
  4XL
  NS

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Хеланки DD7419-010
  1.352 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.690 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Хеланки DD7638-010
  1.673 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Хеланки DD7140-010
  1.183 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.690 ДЕН
  Помош