Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Paris Saint-Germain 2021/22 Stadium Third
NIKE Paris Saint-Germain 2021/22 Stadium Third
NIKE Paris Saint-Germain 2021/22 Stadium Third
NIKE Paris Saint-Germain 2021/22 Stadium Third
NIKE Paris Saint-Germain 2021/22 Stadium Third
NIKE Paris Saint-Germain 2021/22 Stadium Third
NIKE Paris Saint-Germain 2021/22 Stadium Third
NIKE Paris Saint-Germain 2021/22 Stadium Third
Машки шорцеви за фудбал
Код на производ:
(DB5913-010)
NIKE

NIKE Paris Saint-Germain 2021/22 Stadium Third

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Цена со попуст
1.749 ДЕН
Заштеда: 941 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Paris Saint-Germain 2021/22 Stadium Third е машки шорц за фудбал кој обезбедува високи перформанси за време на секојдневните тренизи. Останете суви и фокусирани на играта, благодарение на технологијата Dri-FIT, материјал кој ја апсорбира потта, и ви помага да одржите чувство на удобност. Лесната и еластична ткаенина ви овозможува слободно да се движите. Овој шорц е инспириран од моделите кои професионалните играчи ги носат за време на играта. Спецификација: Машки шорцеви за фудбал Стандарден крој Дозволено е перење во машина Состав: 100% полиестер.
Подетално

Nike Paris Saint-Germain 2021/22 Stadium Third е машки шорц за фудбал кој обезбедува високи перформанси за време на секојдневните тренизи. Останете суви и фокусирани на играта, благодарение на технологијата Dri-FIT, материјал кој ја апсорбира потта, и ви помага да одржите чувство на удобност. Лесната и еластична ткаенина ви овозможува слободно да се движите. Овој шорц е инспириран од моделите кои професионалните играчи ги носат за време на играта.
Спецификација:

 • Машки шорцеви за фудбал
 • Стандарден крој
 • Дозволено е перење во машина
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Основна поделба Текстил
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Nike Paris Saint-Germain 2021/22 Stadium Third е машки шорц за фудбал кој обезбедува високи перформанси за време на секојдневните тренизи. Останете суви и фокусирани на играта, благодарение на технологијата Dri-FIT, материјал кој ја апсорбира потта, и ви помага да одржите чувство на удобност. Лесната и еластична ткаенина ви овозможува слободно да се движите. Овој шорц е инспириран од моделите кои професионалните играчи ги носат за време на играта.
  Спецификација:

 • Машки шорцеви за фудбал
 • Стандарден крој
 • Дозволено е перење во машина
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Основна поделба Текстил
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Шорцеви DD1911-010
  1.352 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.690 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Шорцеви DD1713-010
  1.793 ДЕН
  Заштеда 25%
  2.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Шорцеви DD1713-476
  1.673 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.390 ДЕН
  Помош