Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
UMBRO DIAMOND SLIM PANTS JNR
UMBRO DIAMOND SLIM PANTS JNR
UMBRO DIAMOND SLIM PANTS JNR
UMBRO DIAMOND SLIM PANTS JNR
Детски долен дел тренерки
Код на производ:
(UMA213B102-01)
UMBRO

UMBRO DIAMOND SLIM PANTS JNR

Претходна цена
1.990 ДЕН
Моментална цена
1.990 ДЕН
Моментална цена
1.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 7-8 7-8г.
 • 9-10 9-10г.
 • 2-3Y *
 • 3-4Y *
 • 5-6Y *
 • 13 *
 • 8XS *
 • XS *
 • S *
 • 10S *
 • M *
 • 12M *
 • L *
 • XL *
 • XXL *
 • 1112 11-12г.
 • 14L *
 • 16XL *
 • 1314 13-14г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд UMBRO
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
7-8 7-8г.
9-10 9-10г.
2-3Y
3-4Y
5-6Y
13
8XS
XS
S
10S
M
12M
L
XL
XXL
1112 11-12г.
14L
16XL
1314 13-14г.

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд UMBRO
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
7-8 7-8г.
9-10 9-10г.
2-3Y
3-4Y
5-6Y
13
8XS
XS
S
10S
M
12M
L
XL
XXL
1112 11-12г.
14L
16XL
1314 13-14г.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.183 ДЕН
Заштеда 30%
1.690 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Помош