Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
adidas Sportswear Colorblock
adidas Sportswear Colorblock
adidas Sportswear Colorblock
adidas Sportswear Colorblock
adidas Sportswear Colorblock
adidas Sportswear Colorblock
adidas Sportswear Colorblock
adidas Sportswear Colorblock
adidas Sportswear Colorblock
adidas Sportswear Colorblock
Женски хеланки
Код на производ:
(H24156)
adidas

adidas Sportswear Colorblock

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална цена
2.788 ДЕН
Цена со попуст
2.230 ДЕН
Заштеда: 558 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas SPORTSWEAR се женски хеланки кои се одличен избор доколку динамичниот и активен живот е вашиот заштитен знак. Можете да ги носите за време на утринската јога или медитација, но и за време на секојдневните активности, бидејќи нивната пријатна ткаенина богата со памук гарантира дека се чувствувате удобно и комфорно во текот на целиот ден. Нивниот изглед е инспириран од класичната атлетска adidas oпрема со препознатливото „Badge of Sport“ лого и повисок струк за дополнителна поддршка и самодоверба. Овие хеланки се направени од рециклирани материјали - Primegreen, како дел од амбицијата на adidas да стави крај на постоењето на пластичен отпад. Моќта секој да нè види и чуе, носи и одговорност - кон себе, кон другите, кон иднината. Облечете ги adidas SPORTSWEAR женските хеланки и тргнете во акција. Спецификација: Женски хеланки – lifestyle Slim fit Еластичен висок струк 7/8 должина на ногавици Badge of Sport лого Primegreen Состав: 50% памук 40% рециклиран полиестер, 10% еластин Боја: црна – црна .
Подетално

adidas SPORTSWEAR се женски хеланки кои се одличен избор доколку динамичниот и активен живот е вашиот заштитен знак. Можете да ги носите за време на утринската јога или медитација, но и за време на секојдневните активности, бидејќи нивната пријатна ткаенина богата со памук гарантира дека се чувствувате удобно и комфорно во текот на целиот ден. Нивниот изглед е инспириран од класичната атлетска adidas oпрема со препознатливото „Badge of Sport“ лого и повисок струк за дополнителна поддршка и самодоверба. Овие хеланки се направени од рециклирани материјали - Primegreen, како дел од амбицијата на adidas да стави крај на постоењето на пластичен отпад. Моќта секој да нè види и чуе, носи и одговорност - кон себе, кон другите, кон иднината. Облечете ги adidas SPORTSWEAR женските хеланки и тргнете во акција.

Спецификација:

 • Женски хеланки – lifestyle
 • Slim fit
 • Еластичен висок струк
 • 7/8 должина на ногавици
 • Badge of Sport лого
 • Primegreen
 • Состав: 50% памук 40% рециклиран полиестер, 10% еластин
 • Боја: црна – црна
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas SPORTSWEAR се женски хеланки кои се одличен избор доколку динамичниот и активен живот е вашиот заштитен знак. Можете да ги носите за време на утринската јога или медитација, но и за време на секојдневните активности, бидејќи нивната пријатна ткаенина богата со памук гарантира дека се чувствувате удобно и комфорно во текот на целиот ден. Нивниот изглед е инспириран од класичната атлетска adidas oпрема со препознатливото „Badge of Sport“ лого и повисок струк за дополнителна поддршка и самодоверба. Овие хеланки се направени од рециклирани материјали - Primegreen, како дел од амбицијата на adidas да стави крај на постоењето на пластичен отпад. Моќта секој да нè види и чуе, носи и одговорност - кон себе, кон другите, кон иднината. Облечете ги adidas SPORTSWEAR женските хеланки и тргнете во акција.

Спецификација:

 • Женски хеланки – lifestyle
 • Slim fit
 • Еластичен висок струк
 • 7/8 должина на ногавици
 • Badge of Sport лого
 • Primegreen
 • Состав: 50% памук 40% рециклиран полиестер, 10% еластин
 • Боја: црна – црна
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Помош