Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
adidas M Z.N.E. PT RDY
adidas M Z.N.E. PT RDY
adidas M Z.N.E. PT RDY
adidas M Z.N.E. PT RDY
adidas M Z.N.E. PT RDY
adidas M Z.N.E. PT RDY
adidas M Z.N.E. PT RDY
adidas M Z.N.E. PT RDY
adidas M Z.N.E. PT RDY
adidas M Z.N.E. PT RDY
adidas M Z.N.E. PT RDY
adidas M Z.N.E. PT RDY
Машки панталони
Код на производ:
(GT3743)
adidas

adidas M Z.N.E. PT RDY

Претходна цена
5.488 ДЕН
Моментална цена
5.488 ДЕН
Цена со попуст
4.390 ДЕН
Заштеда: 1.098 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Каде и да се појавите, појавете се со одличен стил во adidas Z.N.E. SPORTSWEAR машкиот долен дел тренерки.
Подетално

Каде и да се појавите, појавете се со одличен стил во adidas Z.N.E. SPORTSWEAR машкиот долен дел тренерки.  Подигнете ја скалата на урбаниот стил со овој долен дел и станете дел од урбаниот уличен стил. Покрај неприкосновениот стил, како дополнителен бонус, со себе носи целодневна удобност и комфор. Ниски температури? COLD.RDY ќе ви помогне со својата изолација со технологија за апсорпција на влагата за да бидете фокусирани на вашите цели. Овој долен дел тренерки е направен од рециклирани Primeblue материјали со високи перформанси, како дел од иницијативата на adidas да се стави крај на пластичниот отпад на земја. Облечете ги adidas Z.N.E. SPORTSWEAR машките долен дел тренерки и тргнете во акција.

Спецификација:

 • Машки тренерки – lifestyle
 • Стандарден крој
 • Еластичен струк
 • Странични џебови
 • COLD.RDY и технологија за апсорпција на влага
 • Badge of Sport лого
 • Primeblue
 • Cостав: 100% рециклиран полиестер
 • Боја: црна
Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Каде и да се појавите, појавете се со одличен стил во adidas Z.N.E. SPORTSWEAR машкиот долен дел тренерки.  Подигнете ја скалата на урбаниот стил со овој долен дел и станете дел од урбаниот уличен стил. Покрај неприкосновениот стил, како дополнителен бонус, со себе носи целодневна удобност и комфор. Ниски температури? COLD.RDY ќе ви помогне со својата изолација со технологија за апсорпција на влагата за да бидете фокусирани на вашите цели. Овој долен дел тренерки е направен од рециклирани Primeblue материјали со високи перформанси, како дел од иницијативата на adidas да се стави крај на пластичниот отпад на земја. Облечете ги adidas Z.N.E. SPORTSWEAR машките долен дел тренерки и тргнете во акција.

Спецификација:

 • Машки тренерки – lifestyle
 • Стандарден крој
 • Еластичен струк
 • Странични џебови
 • COLD.RDY и технологија за апсорпција на влага
 • Badge of Sport лого
 • Primeblue
 • Cостав: 100% рециклиран полиестер
 • Боја: црна
Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош