Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE ICON CLASH
NIKE ICON CLASH
NIKE ICON CLASH
NIKE ICON CLASH
Детска маица
Код на производ:
(36I032-001)
NIKE

NIKE ICON CLASH

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
890 ДЕН
Моментална цена
890 ДЕН
Цена со попуст
534 ДЕН
Заштеда: 356 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X *
 • 1 *
 • 2 *
 • 3 *
 • 3- *
 • 4 3-4г.
 • 4- *
 • 5 4-5г.
 • 5- *
 • 6 5-6г.
 • 7 *
 • 8 *
 • 8- *
 • 9 *
 • 9- *
 • 10 *
 • 11 *
 • 12 *
 • 14 *
 • OSFA *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike NKB PRINT HOOK TEE е детска маичка за деца од 4-7 години. Маичката има класичен спортски дизајн со впечатлив натпис Nike на градите. Изработен е од врвен памук кој носи целодневна удобност и пријатност во контакт со кожата. СПЕЦИФИКАЦИЈА: Детска маичка Стандарден крој Боја: црвена Код на производот: 36I032-001 .
Подетално

Nike NKB PRINT HOOK TEE е детска маичка за деца од 4-7 години. Маичката има класичен спортски дизајн со впечатлив натпис Nike на градите. Изработен е од врвен памук кој носи целодневна удобност и пријатност во контакт со кожата.

СПЕЦИФИКАЦИЈА:

 • Детска маичка
 • Стандарден крој
 • Боја: црвена
 • Код на производот: 36I032-001
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
6X
1
2
3
3-
4 3-4г.
4-
5 4-5г.
5-
6 5-6г.
7
8
8-
9
9-
10
11
12
14
OSFA

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike NKB PRINT HOOK TEE е детска маичка за деца од 4-7 години. Маичката има класичен спортски дизајн со впечатлив натпис Nike на градите. Изработен е од врвен памук кој носи целодневна удобност и пријатност во контакт со кожата.

СПЕЦИФИКАЦИЈА:

 • Детска маичка
 • Стандарден крој
 • Боја: црвена
 • Код на производот: 36I032-001
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
6X
1
2
3
3-
4 3-4г.
4-
5 4-5г.
5-
6 5-6г.
7
8
8-
9
9-
10
11
12
14
OSFA

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица 36I036-A9Y
623 ДЕН
Заштеда 30%
890 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица 36I032-N5L
579 ДЕН
Заштеда 35%
890 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица 36I036-001
534 ДЕН
Заштеда 40%
890 ДЕН
Помош