Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
adidas W FARM FB TIG
adidas W FARM FB TIG
adidas W FARM FB TIG
adidas W FARM FB TIG
adidas W FARM FB TIG
adidas W FARM FB TIG
adidas W FARM FB TIG
adidas W FARM FB TIG
adidas W FARM FB TIG
adidas W FARM FB TIG
Женски хеланки
Код на производ:
(GS6340)
adidas

adidas W FARM FB TIG

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална цена
2.788 ДЕН
Цена со попуст
2.230 ДЕН
Заштеда: 558 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Подигнете го степенот на стил во теретана со adidas FARM RIO FEEL BRILLIANT AEROREADY женските хеланки за тренинг. Тие се направени во соработка со брендот FARM Rio од Бразил, кој носи живописна графика и дизајн. Препознатливото Badge of Sport логото го остава печатот на adidas и го истанкнува богато спортско наследство на брендот. AEROREADY технологијата за брзо сушење од која се направени ќе ви помогне да останете суви и фокусирани дури и за време на најтешките предизвици. Овие женски хеланки се направени од Primegreen рециклиран материјал со високи перформанси, како дел од иницијативата на adidas за зачувување на природните ресурси. Облечете ги adidas FARM RIO FEEL BRILLIANT AEROREADY женските хеланки за тренинг и тргнете во акција. Спецификација: Женски хеланки - тренинг Slim fit Висок струк AEROREADY технологија Primegreen FARM Rio графика Badge of Sport лого Состав: 89% рециклиран полиестер, 11% еластин Боја: црна  .
Подетално

Подигнете го степенот на стил во теретана со adidas FARM RIO FEEL BRILLIANT AEROREADY женските хеланки за тренинг. Тие се направени во соработка со брендот FARM Rio од Бразил, кој носи живописна графика и дизајн. Препознатливото Badge of Sport логото го остава печатот на adidas и го истанкнува богато спортско наследство на брендот. AEROREADY технологијата за брзо сушење од која се направени ќе ви помогне да останете суви и фокусирани дури и за време на најтешките предизвици. Овие женски хеланки се направени од Primegreen рециклиран материјал со високи перформанси, како дел од иницијативата на adidas за зачувување на природните ресурси. Облечете ги adidas FARM RIO FEEL BRILLIANT AEROREADY женските хеланки за тренинг и тргнете во акција.

Спецификација:

 • Женски хеланки - тренинг
 • Slim fit
 • Висок струк
 • AEROREADY технологија
 • Primegreen
 • FARM Rio графика
 • Badge of Sport лого
 • Состав: 89% рециклиран полиестер, 11% еластин
 • Боја: црна 
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Подигнете го степенот на стил во теретана со adidas FARM RIO FEEL BRILLIANT AEROREADY женските хеланки за тренинг. Тие се направени во соработка со брендот FARM Rio од Бразил, кој носи живописна графика и дизајн. Препознатливото Badge of Sport логото го остава печатот на adidas и го истанкнува богато спортско наследство на брендот. AEROREADY технологијата за брзо сушење од која се направени ќе ви помогне да останете суви и фокусирани дури и за време на најтешките предизвици. Овие женски хеланки се направени од Primegreen рециклиран материјал со високи перформанси, како дел од иницијативата на adidas за зачувување на природните ресурси. Облечете ги adidas FARM RIO FEEL BRILLIANT AEROREADY женските хеланки за тренинг и тргнете во акција.

Спецификација:

 • Женски хеланки - тренинг
 • Slim fit
 • Висок струк
 • AEROREADY технологија
 • Primegreen
 • FARM Rio графика
 • Badge of Sport лого
 • Состав: 89% рециклиран полиестер, 11% еластин
 • Боја: црна 
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош