Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Therma Fit Academy Winter Warrior
NIKE Therma Fit Academy Winter Warrior
NIKE Therma Fit Academy Winter Warrior
NIKE Therma Fit Academy Winter Warrior
NIKE Therma Fit Academy Winter Warrior
NIKE Therma Fit Academy Winter Warrior
NIKE Therma Fit Academy Winter Warrior
NIKE Therma Fit Academy Winter Warrior
Детски долен дел тренерки
Код на производ:
(DC9158-010)
NIKE

NIKE Therma Fit Academy Winter Warrior

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS 7-8г.
 • YSM *
 • SM *
 • S 8-9г.
 • YMD *
 • MD *
 • M 10-11г.
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Therma Fit Academy Winter Warrior се детски долен дел тренерки за фудбал што ќе ѝм помогнат да постигнат најдобри резултати на тренинзите и натпреварите. . Студеното време, ветерот и дождот се големи предизвици на тренинзите на отворено, но тоа не може да ги спречи бидејќи ткаенината Nike Therma ѝм помага да ја одржат нивната телесна темература. Ногавиците имаат патент за да не мора да ги соблекуваат патиките додека се пресоблекуваат. Помладите фудбалери можат да ги пакуваат потребните ситници во страничните џебови на тренерките и да бидат целосно подготвени за фудбалски и натпревари во Nike Therma Fit Academy Winter Warrior се детски долен дел тренерки за фудбал. Спецификација: Состав: 100% полиестер Стандарден крој Странични џебови Машинско перење.
Подетално

Nike Therma Fit Academy Winter Warrior се детски долен дел тренерки за фудбал што ќе ѝм помогнат да постигнат најдобри резултати на тренинзите и натпреварите. . Студеното време, ветерот и дождот се големи предизвици на тренинзите на отворено, но тоа не може да ги спречи бидејќи ткаенината Nike Therma ѝм помага да ја одржат нивната телесна темература. Ногавиците имаат патент за да не мора да ги соблекуваат патиките додека се пресоблекуваат. Помладите фудбалери можат да ги пакуваат потребните ситници во страничните џебови на тренерките и да бидат целосно подготвени за фудбалски и натпревари во Nike Therma Fit Academy Winter Warrior се детски долен дел тренерки за фудбал.
Спецификација:

 • Состав: 100% полиестер
 • Стандарден крој
 • Странични џебови
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основна поделба Текстил
  Пол Kids
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS 7-8г.
  YSM
  SM
  S 8-9г.
  YMD
  MD
  M 10-11г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 12-13г.
  XL 14-15г.
  2XL
  3XL
  4XL
  NS

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Nike Therma Fit Academy Winter Warrior се детски долен дел тренерки за фудбал што ќе ѝм помогнат да постигнат најдобри резултати на тренинзите и натпреварите. . Студеното време, ветерот и дождот се големи предизвици на тренинзите на отворено, но тоа не може да ги спречи бидејќи ткаенината Nike Therma ѝм помага да ја одржат нивната телесна темература. Ногавиците имаат патент за да не мора да ги соблекуваат патиките додека се пресоблекуваат. Помладите фудбалери можат да ги пакуваат потребните ситници во страничните џебови на тренерките и да бидат целосно подготвени за фудбалски и натпревари во Nike Therma Fit Academy Winter Warrior се детски долен дел тренерки за фудбал.
  Спецификација:

 • Состав: 100% полиестер
 • Стандарден крој
 • Странични џебови
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основна поделба Текстил
  Пол Kids
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS 7-8г.
  YSM
  SM
  S 8-9г.
  YMD
  MD
  M 10-11г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 12-13г.
  XL 14-15г.
  2XL
  3XL
  4XL
  NS

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara
  Помош