Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE M NP DF TIGHT TOP LS
NIKE M NP DF TIGHT TOP LS
NIKE M NP DF TIGHT TOP LS
NIKE M NP DF TIGHT TOP LS
NIKE M NP DF TIGHT TOP LS
NIKE M NP DF TIGHT TOP LS
NIKE M NP DF TIGHT TOP LS
NIKE M NP DF TIGHT TOP LS
NIKE M NP DF TIGHT TOP LS
NIKE M NP DF TIGHT TOP LS
Машка маица за фудбал
Код на производ:
(DD1990-010)
NIKE

NIKE M NP DF TIGHT TOP LS

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Цена со попуст
1.912 ДЕН
Заштеда: 478 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike ви носи топлина и удобност во оваа Nike Pro Dri-FIT машката маица со долги ракави. Изработена е од мека ткаенина која ќе ви овозможи да се чувствувате удобно и суво дури и за време на најинтензивните тренинзи. Прозрачните панели во зоните на потење придонесуваат комфор за време на истегнување или после динамичен тренинг. Технологијата Dri-FIT обезбедува удобност и го регулира потењето, што ќе ви помогне да се фокусирате на вашата активност без прекин. Еластичната ткаенина направена од најмалку 75% рециклирани полиестерски влакна доаѓа во тенок крој, што е одлична можност за слоевито облекување во текот на студените денови. Рециклираните материјали се дел од иницијативата Move to Zero, чија цел е отстранување на пластичниот отпад. Станете дел од тимот на Nike со Pro Dri-FIT машката маица со долги ракави и тргнете во акција. Спецификација: Маица со долги ракави - тренинг Slim fit крој Прозрачни панели Dri -FIT технологија Машинско перење Состав: 92% полиестер, 8% спандекс .
Подетално

Nike ви носи топлина и удобност во оваа Nike Pro Dri-FIT машката маица со долги ракави. Изработена е од мека ткаенина која ќе ви овозможи да се чувствувате удобно и суво дури и за време на најинтензивните тренинзи. Прозрачните панели во зоните на потење придонесуваат комфор за време на истегнување или после динамичен тренинг. Технологијата Dri-FIT обезбедува удобност и го регулира потењето, што ќе ви помогне да се фокусирате на вашата активност без прекин. Еластичната ткаенина направена од најмалку 75% рециклирани полиестерски влакна доаѓа во тенок крој, што е одлична можност за слоевито облекување во текот на студените денови. Рециклираните материјали се дел од иницијативата Move to Zero, чија цел е отстранување на пластичниот отпад. Станете дел од тимот на Nike со Pro Dri-FIT машката маица со долги ракави и тргнете во акција.

Спецификација:

 • Маица со долги ракави - тренинг
 • Slim fit крој
 • Прозрачни панели
 • Dri -FIT технологија
 • Машинско перење
 • Состав: 92% полиестер, 8% спандекс
Карактеристика Вредност
Категорија Маица со долги ракави
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike ви носи топлина и удобност во оваа Nike Pro Dri-FIT машката маица со долги ракави. Изработена е од мека ткаенина која ќе ви овозможи да се чувствувате удобно и суво дури и за време на најинтензивните тренинзи. Прозрачните панели во зоните на потење придонесуваат комфор за време на истегнување или после динамичен тренинг. Технологијата Dri-FIT обезбедува удобност и го регулира потењето, што ќе ви помогне да се фокусирате на вашата активност без прекин. Еластичната ткаенина направена од најмалку 75% рециклирани полиестерски влакна доаѓа во тенок крој, што е одлична можност за слоевито облекување во текот на студените денови. Рециклираните материјали се дел од иницијативата Move to Zero, чија цел е отстранување на пластичниот отпад. Станете дел од тимот на Nike со Pro Dri-FIT машката маица со долги ракави и тргнете во акција.

Спецификација:

 • Маица со долги ракави - тренинг
 • Slim fit крој
 • Прозрачни панели
 • Dri -FIT технологија
 • Машинско перење
 • Состав: 92% полиестер, 8% спандекс
Карактеристика Вредност
Категорија Маица со долги ракави
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош