Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE M NSW CLUB HOODIE PO BB GX
NIKE M NSW CLUB HOODIE PO BB GX
NIKE M NSW CLUB HOODIE PO BB GX
NIKE M NSW CLUB HOODIE PO BB GX
Машки дуксер
Код на производ:
(BV2973-657)
NIKE

NIKE M NSW CLUB HOODIE PO BB GX

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Цена со попуст
3.032 ДЕН
Заштеда: 758 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • KXS *
 • KS *
 • KM *
 • KL *
 • KXL *
 • K2XL *
 • 2XS *
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Club Fleece е машки lifestyle дуксер со капуљача кој носи удобност и опуштен спортски изглед. Стандардниот крој со еластичен дел во пределот на половината и на ракавите ја задржува топлината и ги спречува непотребните поместувања на дуксерот. Прилагодливата капуљача дополнително ќе ве заштити од студеното време, а во кенгур џебовите можете да да ги загреете или да ги одложите вашите ситници. Nike знакот од предната страна ја нагласува посветеноста и лојалноста кон вашиот омилен бренд. Уживајте во удобноста и комфорот на овој Nike Sportswear Club Fleece машки дуксер со капуљача. Спецификација: Машки дуксер со капуљача – lifestyle Стандарден крој Кенгур џеб Дозволено е перење во машина Состав: 80% памук, 20% полиестер .
Подетално

Nike Sportswear Club Fleece е машки lifestyle дуксер со капуљача кој носи удобност и опуштен спортски изглед. Стандардниот крој со еластичен дел во пределот на половината и на ракавите ја задржува топлината и ги спречува непотребните поместувања на дуксерот. Прилагодливата капуљача дополнително ќе ве заштити од студеното време, а во кенгур џебовите можете да да ги загреете или да ги одложите вашите ситници. Nike знакот од предната страна ја нагласува посветеноста и лојалноста кон вашиот омилен бренд. Уживајте во удобноста и комфорот на овој Nike Sportswear Club Fleece машки дуксер со капуљача.

Спецификација:

 • Машки дуксер со капуљача – lifestyle
 • Стандарден крој
 • Кенгур џеб
 • Дозволено е перење во машина
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
KXS
KS
KM
KL
KXL
K2XL
2XS
XS XS
S S
M M
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Sportswear Club Fleece е машки lifestyle дуксер со капуљача кој носи удобност и опуштен спортски изглед. Стандардниот крој со еластичен дел во пределот на половината и на ракавите ја задржува топлината и ги спречува непотребните поместувања на дуксерот. Прилагодливата капуљача дополнително ќе ве заштити од студеното време, а во кенгур џебовите можете да да ги загреете или да ги одложите вашите ситници. Nike знакот од предната страна ја нагласува посветеноста и лојалноста кон вашиот омилен бренд. Уживајте во удобноста и комфорот на овој Nike Sportswear Club Fleece машки дуксер со капуљача.

Спецификација:

 • Машки дуксер со капуљача – lifestyle
 • Стандарден крој
 • Кенгур џеб
 • Дозволено е перење во машина
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
KXS
KS
KM
KL
KXL
K2XL
2XS
XS XS
S S
M M
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош