Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
adidas M POCKET OH
adidas M POCKET OH
adidas M POCKET OH
adidas M POCKET OH
adidas M POCKET OH
adidas M POCKET OH
adidas M POCKET OH
adidas M POCKET OH
adidas M POCKET OH
adidas M POCKET OH
adidas M POCKET OH
adidas M POCKET OH
Машки дуксер
Код на производ:
(H48980)
adidas

adidas M POCKET OH

Претходна цена
4.888 ДЕН
Моментална цена
4.888 ДЕН
Цена со попуст
3.910 ДЕН
Заштеда: 978 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Спорт, работа, пријатели. Постигнете го сето тоа без пречки облекувајќи го овој adidas дуксер  по утринското вежбање во теретана и блескајте со утилитарен стил во остатокот од денот. Опуштениот крој ви дава отворен простор за непречено движење, а џебот однапред ви овозможува безбедно да го чувате телефонот додека сте во движење. Овој производ е направен од Primegreen, серија рециклирани материјали со високи перформанси СПЕЦИФИКАЦИИ • Опуштен крој • Капуљача со прилагодлив учкур • 60% рециклиран полиестер, 40% памук • Преден џеб • Двојно плетење • Primegreen • Боја на производот: Портокалова • Код на производот: H48980 .
Подетално

Спорт, работа, пријатели. Постигнете го сето тоа без пречки облекувајќи го овој adidas дуксер  по утринското вежбање во теретана и блескајте со утилитарен стил во остатокот од денот. Опуштениот крој ви дава отворен простор за непречено движење, а џебот однапред ви овозможува безбедно да го чувате телефонот додека сте во движење. Овој производ е направен од Primegreen, серија рециклирани материјали со високи перформанси

СПЕЦИФИКАЦИИ

• Опуштен крој

• Капуљача со прилагодлив учкур

• 60% рециклиран полиестер, 40% памук

• Преден џеб

• Двојно плетење

• Primegreen

• Боја на производот: Портокалова

• Код на производот: H48980

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Спорт, работа, пријатели. Постигнете го сето тоа без пречки облекувајќи го овој adidas дуксер  по утринското вежбање во теретана и блескајте со утилитарен стил во остатокот од денот. Опуштениот крој ви дава отворен простор за непречено движење, а џебот однапред ви овозможува безбедно да го чувате телефонот додека сте во движење. Овој производ е направен од Primegreen, серија рециклирани материјали со високи перформанси

СПЕЦИФИКАЦИИ

• Опуштен крој

• Капуљача со прилагодлив учкур

• 60% рециклиран полиестер, 40% памук

• Преден џеб

• Двојно плетење

• Primegreen

• Боја на производот: Портокалова

• Код на производот: H48980

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер H21562
2.950 ДЕН
Заштеда 20%
3.688 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер GN1879
3.430 ДЕН
Заштеда 20%
4.288 ДЕН
Помош