Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE PSG B NSW HOODIE FZ CLUB CL BB
NIKE PSG B NSW HOODIE FZ CLUB CL BB
NIKE PSG B NSW HOODIE FZ CLUB CL BB
NIKE PSG B NSW HOODIE FZ CLUB CL BB
NIKE PSG B NSW HOODIE FZ CLUB CL BB
NIKE PSG B NSW HOODIE FZ CLUB CL BB
NIKE PSG B NSW HOODIE FZ CLUB CL BB
NIKE PSG B NSW HOODIE FZ CLUB CL BB
NIKE PSG B NSW HOODIE FZ CLUB CL BB
NIKE PSG B NSW HOODIE FZ CLUB CL BB
Детски дуксер
Код на производ:
(DB8159-025)
NIKE

NIKE PSG B NSW HOODIE FZ CLUB CL BB

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Цена со попуст
2.712 ДЕН
Заштеда: 678 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS 7-8г.
 • YSM *
 • SM *
 • S 8-9г.
 • YMD *
 • MD *
 • M 10-11г.
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Paris Saint-Germain е детски дуксер за тинејџери кои активно играат фудбал. Стандардниот крој обезбедува удобност пред и после тренинг, додека флисираната ткаенина обезбедува топлина и удобност во текот на студените денови. Централниот дел на овој дуксер со  патент е зафатен со мотивите на PSG. Спецификација: Детски дуксер со капуљача - фудбал, lifestyle Стандарден крој Предни џебови Дозволено перење во машина Состав: 80% памук, 20% полиестер .
Подетално

Nike Sportswear Paris Saint-Germain е детски дуксер за тинејџери кои активно играат фудбал. Стандардниот крој обезбедува удобност пред и после тренинг, додека флисираната ткаенина обезбедува топлина и удобност во текот на студените денови. Централниот дел на овој дуксер со  патент е зафатен со мотивите на PSG.

Спецификација:

 • Детски дуксер со капуљача - фудбал, lifestyle
 • Стандарден крој
 • Предни џебови
 • Дозволено перење во машина
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS 7-8г.
YSM
SM
S 8-9г.
YMD
MD
M 10-11г.
YLG
YXL
LG
L 12-13г.
XL 14-15г.
2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Sportswear Paris Saint-Germain е детски дуксер за тинејџери кои активно играат фудбал. Стандардниот крој обезбедува удобност пред и после тренинг, додека флисираната ткаенина обезбедува топлина и удобност во текот на студените денови. Централниот дел на овој дуксер со  патент е зафатен со мотивите на PSG.

Спецификација:

 • Детски дуксер со капуљача - фудбал, lifestyle
 • Стандарден крој
 • Предни џебови
 • Дозволено перење во машина
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS 7-8г.
YSM
SM
S 8-9г.
YMD
MD
M 10-11г.
YLG
YXL
LG
L 12-13г.
XL 14-15г.
2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош