Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
adidas W FI GFX AN TI
adidas W FI GFX AN TI
adidas W FI GFX AN TI
adidas W FI GFX AN TI
adidas W FI GFX AN TI
adidas W FI GFX AN TI
adidas W FI GFX AN TI
adidas W FI GFX AN TI
adidas W FI GFX AN TI
adidas W FI GFX AN TI
Женски хеланки
Код на производ:
(HA5702)
adidas

adidas W FI GFX AN TI

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална цена
2.788 ДЕН
Цена со попуст
2.230 ДЕН
Заштеда: 558 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas SPORTSWEAR FUTURE ICONS ANIMAL-PRINT се женски хеланки дизајнирани да ви обезбедат удобност при секојдневните активности. Кројот е прилагодлив, со удобен полудлабок појас, а ткаенината од памучна мешавина е мека и растеглива, што ќе ви овозможи непречено движење. Животинската графика ви носи атрактивен и секогаш модерен изглед кој ќе ја надополни секоја комбинација. Хеланките се направени од Primegreen материјали со високи перформанси, како дел од амбицијата на adidas да стави крај на употребата на пластичниот отпад. Спецификација: Женски хеланки - lifestyle Флексибилен крој Полудлабока еластична појас Primegreen Состав: 50% памук, 40% rec. полиестер, 10% еластин Боја: темно сива, црна .
Подетално

adidas SPORTSWEAR FUTURE ICONS ANIMAL-PRINT се женски хеланки дизајнирани да ви обезбедат удобност при секојдневните активности. Кројот е прилагодлив, со удобен полудлабок појас, а ткаенината од памучна мешавина е мека и растеглива, што ќе ви овозможи непречено движење. Животинската графика ви носи атрактивен и секогаш модерен изглед кој ќе ја надополни секоја комбинација. Хеланките се направени од Primegreen материјали со високи перформанси, како дел од амбицијата на adidas да стави крај на употребата на пластичниот отпад.

Спецификација:

 • Женски хеланки - lifestyle
 • Флексибилен крој
 • Полудлабока еластична појас
 • Primegreen
 • Состав: 50% памук, 40% rec. полиестер, 10% еластин
 • Боја: темно сива, црна
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas SPORTSWEAR FUTURE ICONS ANIMAL-PRINT се женски хеланки дизајнирани да ви обезбедат удобност при секојдневните активности. Кројот е прилагодлив, со удобен полудлабок појас, а ткаенината од памучна мешавина е мека и растеглива, што ќе ви овозможи непречено движење. Животинската графика ви носи атрактивен и секогаш модерен изглед кој ќе ја надополни секоја комбинација. Хеланките се направени од Primegreen материјали со високи перформанси, како дел од амбицијата на adidas да стави крај на употребата на пластичниот отпад.

Спецификација:

 • Женски хеланки - lifestyle
 • Флексибилен крој
 • Полудлабока еластична појас
 • Primegreen
 • Состав: 50% памук, 40% rec. полиестер, 10% еластин
 • Боја: темно сива, црна
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.230 ДЕН
Заштеда 20%
2.788 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.350 ДЕН
Заштеда 20%
1.688 ДЕН
Помош